Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Dana White o powrocie do ringu De La Hoyi: Kokaina nie jest tania

Opublikowane 24 sierpnia 2020, 00:08
przez Damian Szymko
0
0
Brak komentarzy
Źródło: boxingscene.com

Prezydent UFC Dana White kontynuuje swoją wojnę na słowa z dyrektorem generalnym Golden Boy Promotions, Oscarem De La Hoyą.

W tym tygodniu De La Hoya ujawnił, że planuje wrócić z emerytury, aby walczyć z czołowymi zawodnikami w w wadze junior średniej i średniej.

47-letni zawodnik, który jako zawodowiec zdobył tytuły w sześciu kategoriach wagowych i jako amator złoto olimpijskie, jest poza ringiem od grudnia 2008 roku – kiedy został zdominowany i zatrzymany przez Manny’ego Pacquiao.

„Kokaina nie jest tania” – powiedział White. „To droga zabawa. Musisz dobrze zarabiać, żeby się w to bawić. A w boksie można dobrze zarobić i De La Hoya o tym wie ”.

Obaj menedżerowie od lat toczą wojnę, a rywalizacja wybuchła w 2017 roku – po tym, jak De La Hoya słownie krytykował walkę Floyda Mayweathera z gwiazdą UFC Conorem McGregorem. UFC współpracowało z Showtime przy bardzo lukratywnym wydarzeniu typu pay-per-view, które przyniosło drugie co do wielkości kupno w historii. De La Hoya otwarcie prowadził kampanię na rzecz bojkotu fanów boksu, co stworzyło bardzo głęboką przepaść w dawnej przyjaźni z White.

Źródło: boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments