Fot. Israel Adesanya / Paulo Costa

Już na wrześniowej gali UFC 253 Paulo Costa zmierzy się z obecnym mistrzem wagi średniej, jakim jest Israel Adesanya.

Brazylijski zawodnik jest pewny swojej wygranej, jak zapowiedział w wywiadzie z „Submission Radio” fighter „zabije” swojego przeciwnika.

Mam jedno pytanie Adesanya! Czemu zamarzłeś jak biłeś się z Romero? Nie jesteś prawdziwym mistrzem, nie zasługujesz na to miano. Zabiję cię.

On wie, że jest delikatny. Wie, że nie wytrzyma dwóch czy trzech ciosów w głowę czy w ciało. Zostanie złamany. On to wszystko już wie, bo był znokautowany dwa razy… Wyobraźcie sobie co ja z nim zrobię, z jego wychudzonym, kruchym ciałem nosząc małe rękawice.

Lubię myśleć o sobie jak o twardym gościu, może najtwardszym na całej planecie. Trenuję bardzo ciężko z dwoma, trzema sparingpartnerami na tej samej sesji, którzy biją i kopią bardzo mocno. Trenujemy na 100%, nie na niby. To sprawia, że jestem bardzo przygotowany do prawdziwych walk z rywalami jak Romero.

Nie jestem przestraszony jego ciosów, bo jestem na to po prostu gotowy. Jestem przygotowany, aby sprawić, że to będzie prawdziwa walka. Myślę, że tu jest duża różnica między mną a Adesanyą. Skasuję go. Z pewnością go skasuję. Bądź na to gotowy, Adesanya.” – [Transkrypcja mmarocks.pl]

Źródło: mmarocks.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj