Środa, 19 Czerwca, 2024

Norman Parke do Don Kasjo: “Jeśli mnie pokonasz, kończę karierę w MMA”

Fot. Norman Parke / Don Kasjo
Opublikowane 26 sierpnia 2020, 14:59
przez Przemek Krautz
0
0
2 komentarze
Fot. Norman Parke / Don Kasjo

Norman Parke (28-7-1) jest pewny, że gdy dojdzie do pojedynku z Don Kasjo, wygra walkę bez większych problemów. Zawodnik z Północnej Irlandii chce się bić z Kasjuszem Życińskim na zasadach bokserskich.

“Stormin” w ostatniej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zapewnił, że jeśli przegrałby starcie z Don Kasjo, to zakończy swoją karierę i odda przeciwnikowi wypłatę.

Chcesz się ze mną bić, Don Kasjo? Bez problemu. Jeśli mnie pokonasz, to kończę swoją karierę w MMA raz na zawsze, a swoją wypłatę oddam tobie. Nie wierzę w to, że po przegranej ze mną zniknąłby z internetu. Bez szans. Zapiszmy to w kontrakcie. Jeśli z nim przegram, to się schowam i już nigdy nie zobaczycie mojej twarzy w Polsce. Gdybym z nim przegrał, to przestałbym trenować na zawsze. Muszę jednak przyznać, że ma jakąś szansę, jeśli będzie to boks. W MMA natomiast zostałby zamordowany w minutę. Mówię poważnie. Nie pozwolę temu freakowi skończyć mojej kariery. Wiem, że ta walka oznacza wielkie pieniądze. Jeśli zarówno on, jak i jakaś federacja chcą tej walki, to zróbmy to – powiedział Parke [Transkrypcja mma.pl]

Cała rozmowa Normana Parke z Mateuszem Kaniowskim:

Źródło: mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO