fot. Screenshot / YouTube / MMA.PL

Kasjusz Życiński nie zawalczy na FAME MMA 7! Taką informację do mediów podała sama organizacja. Pamiętacie ostatni sparing Don Kasjo z Pawłem Tyburskim, na którym Kasjusz doznał kontuzji ucha? Niestety – jak się okazało kontuzja jest zbyt poważna!

FAME MMA 7 odbędzie się już piątego września. Don Kasjo na kilka dni przed galą niestety wypada z karty walk. Organizacja przygotowała nowego przeciwnika dla Łukasza Lupy, a będzie nim Marcin Makowski, który już raz walczył dla FAME MMA, a w debiucie pokonał rapera Kizo.

OBSTAWIAJ SPORTY WALKI.
ODBIERZ POTRÓJNY BONUS NA START.

Kasjo rozmawiał z portalem mma.pl.

No walczyłem trochę nawet oszukiwałem, bo jakoś miałem w podświadomości, że zaraz przed walką te ucho będzie gotowe. Może za późno, ale też rozumiem włodarzy, że nie chcieli wszystkiego na styk. No i wczoraj jedna osoba z organizacji FAME MMA pojechała ze mną do lekarza. Myślałem, że sobie sam będę jeździł i nawet jak lekarz będzie źle mówił to ja będę odpowiadał – że jest git. No byliśmy wczoraj z Piotrem u lekarza i się przyglądał – zszyli mi na nowo te ucho, bo nie jest dobrze. – powiedział Don Kasjo.

„To jest moja wina i tyle. Trudno. Stało się to się stało, idę do przodu. Przykro mi, że do walki nie dojdzie, bo chętnie bym go roz**bał. Pomimo tego, że w treningu nie byłem i nagrywaliśmy Warsaw Shore ale gdzie Lupa do Don Kasjo Króla. Na następnej gali „El Tost”, później Norman Pałka i Lupa będzie musiał kolejne dwa lata czekać na mnie w oktagonie.” – skomentował Kasjo.

Kto według Kasjusza wygra walkę Lupa vs Makowski?

„Wydaje mi się, że Mielonidas wygra i łatwo, pięknie. To jest kozak, rozje**e tego Lupę kupę. Mielonidas jest innym zawodnikiem… typowy parterowiec, ale całym serduchem jestem za nim. Solidnie się przygotowuje.”

W BETFAN grasz bez podatku od gier. + 14% do wygranych.

Dziennikarz mma.pl spytał się Kasjusza o walkę z Normanem Parke. – „Norman stwierdził, że może z Tobą walczyć, a zwycięzca zgarnie cała wypłatę, a jeśli przegra nigdy nie pokaże się w Polsce – wierzysz w te słowa?” Don Kasjo odpowiedział – „On wie, że dostanie wpierd***l w boksie. To jest typ El Tosta Najmana. Ja bym ich porównał w tym co pierd***ą. Jak jakaś federacja będzie chciała zorganizować tą walkę, będę nalegał na zapis w kontrakcie, że wygrany bierze wszystko”

Źródło: FAME MMA / MMA.PL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj