Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

KSW54 Zapowiedź: Łukasz Rajewski vs Bartłomiej Kopera.

Opublikowane 27 sierpnia 2020, 00:26
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. KSW

Kolejne ciekawe starcie na gali KSW 54 strikera z grapplerem! Łukasz Rajewski (9-6) vs Bartłomiej Kopera (9-5).

Łukasz Rajewski to bardzo dobry stójkowicz, który w tej płaszczyźnie czuje się bardzo dobrze. Na 9 zwycięstwo 5 kończył nokautami. Jednak parter nie jest mu obcy – ostatnią swoją walkę wygrał właśnie przez poddanie w grudniu ubiegłego roku z Piotrem Przepiórką. “Raju” wraca do klatki KSW po 2,5 letniej przerwie, gdzie na KSW44 pokonał Leo Zulicia. Później Łukasz toczył walki poza KSW i zanotował serię 3 porażek z rzędu, którą zakończył właśnie zwycięstwem z Przepiórką. Zawodnik Rajewski Team / Czerwony Smok co ciekawe rok temu walczył z bratem swojego najbliższego rywala z Łukaszem Koperą i przegrał przez poddanie w 3 rundzie na gali ACA96. Z pewnością Rajewski będzie teraz dwa razy bardziej zmotywowany by w sobotę poniekąd wziąć rewanż na bracie.

W BETFAN grasz bez podatku od gier. + 14% do wygranych.

Bartłomiej Kopera wywodzi się z judo oraz z BJJ i osiągał tam spore sukcesy. Wiadome było, że po zaczęciu przygody z MMA parter będzie jego żywiołem. Na 9 swoich zwycięstw, aż 7 kończył przez poddania. W KSW Kopera walczył już 2 razy, ale musiał uznać wyższość po decyzjach swoich rywali – przegrywał kolejno z Filipem Wolańskim oraz Maciejem Kazieczko. Przed podpisaniem kontraktu z KSW walczył dla organizacji FEN i ostatnią walkę stoczył 3 lata temu efektownie poddając Aleksandra Georgasa.

Porównywalne doświadczenie, ale to będzie starcie dwóch światów MMA – Striker vs Grappler. W jakiej płaszczyźnie będzie się toczył ten pojedynek i kto uniesie ręce po walce do góry? Odpowiedź już w sobotę! Nasz typ Rajewski UD.

Kursy na galę KSW 54 dostępne tutaj. Odbierz bonus – zwrot za przegrany zakład do 100 zł.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments