Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Marcin Najman wyśmiewa Kasjusza, który nie zawalczy na FAME MMA 7. “Don Uszatek”.

Opublikowane 27 sierpnia 2020, 10:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jak już informowaliśmy Kasjusz Życiński nie zawalczy na FAME MMA 7! Powodem jest kontuzja, której doznał po ostatnim sparingu z Pawłem Tyburskim. Jak się okazało – jest ona bardzo poważna i niestety wyeliminowała Don Kasjo z walki na FAME MMA 7. Gala odbędzie się już piątego września.

Przeciwnikiem Życińskiego na zbliżającej się gali miał być Łukasz Lupa. Federacja musiała zorganizować szybkie zastępstwo, teraz Lupa zawalczy z Marcinem “Mielonidas” Makowskim, który już raz walczył w “Fame’ie”. W debiucie Mielonidas pokonał rapera Kizo.

OBSTAWIAJ SPORTY WALKI.
ODBIERZ POTRÓJNY BONUS NA START.  

“To jest moja wina i tyle. Trudno. Stało się to się stało, idę do przodu. Przykro mi, że do walki nie dojdzie, bo chętnie bym go roz**bał. Pomimo tego, że w treningu nie byłem i nagrywaliśmy Warsaw Shore ale gdzie Lupa do Don Kasjo Króla. Na następnej gali “El Tost”, później Norman Pałka i Lupa będzie musiał kolejne dwa lata czekać na mnie w oktagonie.” – skomentował całą sytuację Kasjo w rozmowie z portalem mma.pl.

https://www.facebook.com/famemmatv/photos/a.198141261023975/746916696146426/?type=3&theater

Sytuację wykorzystał Marcin “El Testosteron” Najman, który jest w konflikcie z Kasjuszem, a co najlepsze mają podpisany kontrakt na kolejną walkę.

Bliźniak uszkodził i usunął Don Uszatka z gali Fame Mma 7 … A wystarczyło nie pyszczyć na konferencji – napisał Najman.

FAME MMA 7 odbędzie się już 5 września.

Źródło: Fame MMA / mma.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments