Walka z cieniem Marcina Najmana. Internauci krytykują – „na miejscu Pana Herczyka bym go wyprosił z klubu”

Opublikowane 28 sierpnia 2020, 15:54
przez Przemek Krautz
0
0
3 komentarze
fot. Facebook

5 września odbędzie się gala FAME MMA 7. Marcin „El Testosteron” Najman zawalczy z Dariuszem „Lwem” Kaźmierczukiem (1-8).

„Daro Lew” swoją karierę rozpoczął, gdy miał 39 lat. Przegrał wszystkie walki, oprócz jednej – w której pokonał Dawida „Harnasia” Harasa z rekordem (0-20). Harnaś przegrał z „Daro Lew” w pierwszej rundzie. Co ciekawe z Kaźmierczukiem na gali PLMMA 72 walczył również Szymon Kołecki, który wygrał po kilkudziesięciu sekundach.

„Lew” do walki przygotowuje się pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego. Kilkanaście dni temu cała ekipa przygotowywała się na obozie treningowym na Mazurach, a dokładnie w  Bakałarzewie.

Trenerem Marcina Najmana jest Damian Herczyk z DAAS Berserker’s Team Bielsko-Biała. Przypomnijmy, że w poprzedniej walce Herczyk nie był zadowolony z „El Testosterona”.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ BONUS. W BET FAN GRASZ BEZ PODATKU

Wczoraj w sieci pojawiło się kolejne nagranie z treningów Marcina Najmana. Internauci nie byli zadowoleni z tego co zobaczyli, a wideo ma praktycznie same prześmiewcze reakcje.

Te pokręcone kopniaki, na miejscu Pana Herczyka bym go wyprosił z klubu bo aby wstyd mu przynosi ciągle wspominając,że Damian Herczyk go prowadzi. A ten „zawodnik zawsze ma wymówki najpierw,że inny miał plan .. potem sędziowie potem barki a teraz starość. Amator,który za długo udaje zawodowca którym nigdy nie był.Gdyby nie bliska znajomość z Panem Jerzym Kulejem nie zaistniał by nawet na dożynkach przy walkach o puchar wójta gminy. – napisał jeden z internautów.

Nie chce zabrzmieć jak hejter ale szczerze , nadwaga, brak wydolności , współpracy z nogami i ta adwokata nadwaga Katastrofa . Scenariusz jak zawsze Jedna szybka akcja , leżysz i zakrycie głowy i poddanie. Styl nawet podczas treningu ucieczki Ech . Za to Celebryta pierwsza klasa no i chcą płacić ale Panie Marcinie … gratuluje odwagi – skomentował kolejny.

Walka z cieniem nie najgorsza. Szacun. Ani razu nie oberwałeś. – to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod nagraniem.

Jak oceniacie aktualną formę Marcina Najmana? Ma szansę wygrać z „Daro Lew”?

Walka wieczoru:

Paweł „Popek Monster” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Pozostałe walki:

Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Makowski „Melonidas” vs Łukasz Lupa
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Paweł „Tybori” Tyburski
Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewcu” Szewczyk

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments