Środa, 24 Kwietnia, 2024

KSW54 Zapowiedź: Mateusz Gamrot vs Marian Ziółkowski.

Opublikowane 29 sierpnia 2020, 01:26
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. KSW

Walka wieczoru gali KSW54 miała być inna.. ale taki sport, że kontuzje bardzo często zdarzają się na finiszu przygotowań i tak było z Musaevem. Ale nie ma tego złego.. Mateusz Gamrot (16-0, 1 NC) zmierzy się z głodnym sukcesu Marianem Ziółkowskim (21-7-1, 1 NC) a w stawce pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej!

Dla Mateusza Gamrota będzie to ostatnia kontraktowa walka w KSW, a co potem – celuje w UFC. Ale wbrew pozorom to może być bardzo trudna walka z utalentowanym Ziółkowskim w której może bardzo wiele stracić. Gamer na swoim koncie ma 17 zawodowych walk, z których 16 wygrał (9 przed czasem), a 1 zakończyła się jako NC. Na kartach KSW zapisała się wielkimi literami trylogia z Normanem Park’em, którego zdemolował w finałowej potyczce na gali KSW 53. Gamrot to wybity specjalista od technik grapplerskich wręcz magik! Dobitnie się o tym przekonał m.in. świetny parterowiec jak Kleber Koike Erbst. Kudowianin w stójce również prezentuje się bardzo dobrze i skutecznie potrafi rozbijać rywali. Gamer to bezsprzecznie kompletny i wszechstronny zawodnik MMA, przez wielu uważany za absolutny TOP światowy kategorii lekkiej.

W BETFAN grasz bez podatku od gier. + 14% do wygranych.

Marian Ziółkowski przez wiele lat był związany z organizacją PLMMA. Do KSW trafił w 2018 roku gdzie zdążył już 3 razy wchodzić do klatki. Debiut w KSW rozpoczął od walki “last minute” i przegrał z Kleberem Koike Erbstem. Później Ziółkowski odniósł 2 pewna zwycięstwa kolejno z Grzegorzem Szulakowskim oraz Gracjanem Szadzińskim. Golden Boy odniósł w karierze 21 zwycięstw w tym aż 12 przez poddanie, więc w parterze potrafi być również groźny jak Gamer. Zawodnik WCA Fight Team ma bardzo niewygodną stójkę, pracuje dobrze na nogach, często zmienia pozycje przez co jest nieuchwytny dla rywali i dlatego nie jest bez szans w starciu z Gamrotem.

Bardzo interesujące zestawienie, Mateusz ma sporo do stracenia, a dla Mariana jest to ogromna szansa wręcz walka życia, ale zmierzy się z kompletnym i nakręconym rywalem, który z tyłu głowy ma już UFC (oby go to nie zgubiło). Nasz typ Gamrot przez poddanie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments