Joe Joyce pewny siebie po zwycięstwie Daniela Dubois, chętny do walki z nim w październiku

Opublikowane 30 sierpnia 2020, 16:46
przez Damian Szymko
0
0
Brak komentarzy

Zdobywca srebrnego medalu olimpijskiego Joe Joyce był bardzo zainteresowanym pojedynkiem wagi ciężkiej w głównym wydarzeniu w studiu BT Sport gdzie walczył jego przyszły rywal Daniel Dubois.

Niepokonany Daniel Dubois zniszczył Ricardo Snijdersa w przeciągu dwóch rund. Snijders wskoczył na zastępstwo Erika Pfeifera, którego wielu uważało za bardziej wytrzymałego przeciwnika. Po ośmiu miesiącach nieaktywności Dubois powrócił między liny, rzucając na deski Snijdersa w sumie cztery razy, zanim walka została przerwana.

Walka z Joyce została dwukrotnie anulowana z powodu pandemii koronawirusa. Nowy termin jest planowany wstępnie na 24 października, w zależności od ograniczeń związanych z COVID-19 i możliwości zorganizowania gali z udziałem publiczności.

Joyce nie był zaskoczony wynikiem ani przebiegiem walki. „To było coś, o czym myślałem, że Dubois zrobi. Myślałem, że zatrzyma go w pierwszej rundzie. To było oczekiwane. Szkoda, że ​​nie miał Pfeifera jako rywala.”– powiedział Joyce BT Sport.

„Zrobiłbym to samo, może nawet szybciej. Dubois ma bardzo silny cios. Ciekawie było oglądać go na żywo i byłem gotowy, aby tam z nim wejść.W naszej walce musiałbym uważać na te mocne uderzenia. Dubois ma niezłą celność” – powiedział Joyce.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments