Poważna kontuzja zawodnika po KSW 54. Złamany nos, wstrząs mózgu. [WIDEO]

Opublikowane 30 sierpnia 2020, 14:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Instagram

W walce otwierającej galę KSW54 spotkało się dwóch debiutantów w KSW! Po dobrej szybkiej walce Sebastian Rajewski (9-5) pewnie i jednogłośnie wygrywa na punkty po 3 rundach z Armenem Stepanyanem (6-4)!

Martin Lewandowski w studiu po gali KSW 54 poinformował, że Stepanyan doznał poważnej kontuzji. Ma połamany nos oraz doznał wstrząsu mózgu. Zawodnik przyjmował potężne ciosy, które trafiały wprost w jego głowę.

Przebieg walki:

1 Runda – Rajewski rozpoczął z wielkim impetem wyprowadzając serię kopnięć. Stepanyan poszedł po obalenie, ale po nieudanej próbie walka przeniosła się pod siatkę gdzie Ormianin miał przewagę i wyprowadził kilka skutecznych krótkich łokci! Walka wróciła na środek klatki gdzie do końca rundy Polak miał inicjatywę.

2 Runda to popis Polaka. Pełen wachlarz uderzeń w stójce 1 skuteczne obalenie, ale nie ryzykując walki w tej płaszczyźnie Rajewski odpuszcza sędzia podnosi walkę i do końca rundy Stepanyan jest obijany i wygląda już na mocno zmęczonego!

3 Runda podobny przebieg jak druga dominacja i kontrola Rajewskiego. Stepanyan tylko zrywami stara się zagrozić Polakowi, ale wszystkie ciosy są czytelne. Rajewski w połowie rundy wyprowadza efektowną obrotówkę, która wstrząsnęła rywalem. Do końca rundy Sebastian szuka nokautu, ale zabrakło czasu i decyzja kto wygrał będzie tylko formalnością! Jednogłośna decyzja dla Rajewskiego!

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ BONUS

PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100 ZŁ

Sam Stepanyan opublikował wideo na swoim Instagramie wraz z opisem:

Czasami lepiej, czasem gorzej. To nie był dla mnie najlepszy dzień, coś było nie tak i ostatecznie tracimy punkty. Każdy najmniejszy szczegół naszego życia pochodzi od Boga, więc to znaczy, że to już zostało zapisane dla mnie. Jestem wdzięczny wszystkim moim braciom, przyjaciołom i tym wszystkim ludziom, którzy mnie wspierają, kochają mnie i zawsze są za mną.

https://www.instagram.com/p/CEgLcxTFoWG/

WALKA WIECZORU:

  • 70,3 kg: Mateusz Gamrot (70,2) vs Marian Ziółkowski (69,8) – o pas mistrzowski kategorii lekkiej KSW

POZOSTAŁE WALKI:

  • 120,2 kg: Quentin Domingos (115,3) vs Izu Ugonoh (105,3)
  • 120,2 kg: Michał Kita (105,8) vs Michał Andryszak (115,6)
  • 70,3 kg: Maciej Kazieczko (70,5) vs Karlo Caput (69,7)
  • 61,2 kg: Paweł Polityło (61,6) vs Bogdan Barbu (61,4)
  • 70,3 kg: Łukasz Rajewski (71,6)* vs Bartłomiej Kopera (70,5)
  • 70,3 kg: Sebastian Rajewski (70,8) vs Armen Stepanyan (70,8)
  • 77,1 kg: Adam Niedźwiedź (77,6) vs Kacper Koziorzębski (77)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments