Zamiast walczyć zaczął tańczyć w ringu. „Porobiony jest na maksa widać”. [WIDEO]

Opublikowane 30 sierpnia 2020, 10:20
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. TVP Sport / Facebook

Co tam się wydarzyło!

Wczoraj udany powrót do ringu zaliczył Maciej Sulęcki, który zawalczył na gali Knockout Boxing Night w Suwałkach. Oprócz występu „Stricza” mogliśmy obejrzeć też kilka innych walk w tym pojedynek Mateusza Tryca z Sladanem Janjaninem.

W ringu wydarzyła się kuriozalna sytuacja. W przedostatniej walce 29-letni Bośniak – Sladan Janjanin unikał walki, a w pewnym momencie zaczął tańczyć!

Do sytuacji doszło już w drugiej rundzie. Mateusz Tryc był cały czas skoncentrowany i uderzał potężne bomby, które mocno rozbiły Bośniaka. Pod koniec drugiej rundy Tryc zasypał swojego rywala potężnymi podbródkowymi. 29-latek nie był w stanie kontynuować walki.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ BONUS

PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100 ZŁ

Wydurnia się dokumentnie, a boksersko nie pokazuje zupełnie niczego na tle Mateusza Tryca – komentował Piotr Jagiełło w TVP Sport.

W sieci pojawiło się sporo komentarzy, jeden z użytkowników napisał – „Testy powinni takiemu artyście zrobić. Porobiony jest na Maxa widać.”, „Do Tanca z gwiazdami go, a nie na ring”, „Ten to ma dopiero choroby współistniejące”.

Źródło: Sport.pl / TVP SPORT

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments