Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Parker: Zadzwoniłem do Hearn’a i poprosiłem go, żeby dał mi Povetkina lub Whyte’a

Opublikowane 31 sierpnia 2020, 23:25
przez Damian Szymko
0
0
Brak komentarzy
Źródło: sportingnews.com

Będąc czołowym pretendentem i byłym mistrzem wagi ciężkiej WBO, Joseph Parker był bardzo zainteresowany obserwowaniem niedawnego starcia między Dillianem Whyte i Alexandrem Povetkinem. Whyte, który był obowiązkowym pretendentem do mistrza świata WBC Tysona Fury’ego, został znokautowany w piątej rundzie przez Povetkina, który w czwartej rundzie dwukrotnie lądował na deskach. Po walce Parker zadzwonił do Whyte’a, aby sprawdzić stan jego zdrowia.

Parker poprosił Hearn’a o możliwość walki z Whyte’em lub Povetkinem. W 2018 roku Parker przegrał z Whyte’em ciężką dwunasto-rundową walkę. Rzucił Whyte’a w ostatniej rundzie na deski i wydawał się być bliski znokautowania go, ale zabrakło mu czasu. Jeśli Parker będzie chciał jednego z nich, będzie musiał poczekać – ponieważ Whyte skorzystał z klauzuli natychmiastowego rewanżu i po raz drugi zmierzy się z Povetkinem w nadchodzących miesiącach. Hearn doradził Parkerowi, aby dobrze zawalczył w potencjalnym starciu z Junior Fa jesienią – a następnie omówią pojedynek z wygranym rewanżu pomiędzy Povetkin-Whyte.

Oglądałem walkę – natychmiast zadzwoniłem do Dilliana i powiedział, że nic mu nie jest. Zdaje sobie sprawę, że w boksie,a tym bardziej w wadze ciężkiej jeden cios może zmienić wszystko i tak właśnie się stało” – powiedział Parker do AM Show. „Po walce zadzwoniłem do Eddiego na wideo i poprosiłem go, aby dał mi Povetkina – a nawet Whyte’a. Powiedział mi, żebym najpierw rozbił Juniora Fa, a potem celował w któregoś z tej dwójki”.

Źródło: boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments