sobota, 19 czerwca, 2021
Strona głównaFame MMAMarcin Różalski z przekazem do "Margot": "Niech mi wyjdzie pod koła to...".

Marcin Różalski z przekazem do „Margot”: „Niech mi wyjdzie pod koła to…”.

fot. Materiały prasowe / Radio ZET YouTube

Marcin Różalski nawiązał do dzisiejszego kontrowersyjnego wywiadu, który pojawił się w Radiu ZET. Aktywista LGBT -„Margot” był gościem Beaty Lubeckiej. Michał Szutowicz bo tak nazywa się „Margot” w wywiadzie w Radiu ZET stwierdził, że „Nie odnajduje się w roli męskiej”.

Interesującą kwestią było pytanie, która zadała dziennikarka, mianowicie co „Margot” ma napisane w dowodzie. Michał Szutowicz przyznał, że jest mężczyzną.

Wywiad z „Margot”:

Różal nie czekał długo. Kilka godzin po publikacji postanowił nagrać filmik z mocnym przekazem.

„Ów mężczyzna mówi wszem i wobec, że razem ze swoim stowarzyszeniem, zgromadzeniem, jest przeciwny rodzinie, jaka istnieje od zarania dziejów, gdzie jest mężczyzna, gdzie jest kobieta. Gdzie z połączenia dwóch organizmów – płci męskiej i żeńskiej powstaje nowe życie… paradoksalnie on też tak powstał”.

„Jeżeli jest temu przeciwny, że on powstał, że przez taki schemat rodziny jak jest – on żyje… kur**, niech mi wyjdzie pod koła to go rozjadę, niech pierd***nie w ścianę, tylko niech zobaczy, czy nikogo za ścianą nie ma, żeby innych osób nie skrzywdził, albo niech zgasi sobie światło w inny dostępny sposób… po co się męczyć.

Zobaczcie tutaj:

W wideo jest również nawiązanie do Marcina Najmana, który jakiś czas temu postanowił odpowiedzieć na pytania swoich fanów na kanale „W Ringu z Najmanem”. W jednym z nich padło pytanie na temat Marcina „Różala” Różalskiego.

STARTUJE LIGA NARODÓW | ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ BONUS

PIERWSZY ZAKŁAD DO 100 ZŁ BEZ RYZYKA

„Co sądzisz o Różalu?”

Marcin Różalski jest to bardzo dobry, doświadczony zawodnik. W moim odczuciu ostatnimi czasy trochę za dużo filozofuje. Z drugiej strony ja też dużo gadam, więc może to nie jest wada. Na pewno zawodnikiem jest bardzo dobrym.” – skomentował Najman.

Różal w wideo nawiązał do tej wypowiedzi – „Ostatnio jeden mądrachełek wypowiedział się gdzieś tam, dobrze się o mnie wypowiedział ogólnie, że dużo ostatnio filozofuje. I to powiedział ktoś, kto się kurw* udziela w internecie… nie będę teraz porównywał, że ja filozofuje… ku**a ale mówię jak jest i będę mówił jak jest….”

„… powracając do tego ananska, który nazwał mnie, że duże filozofuje, muszę przyznać mu, że oglądając go w jednej z audycji, w której sam byłem gościem, zwrócił mi uwagę na jedną bardzo ważną rzecz… nie patrzyłem na tą sprawę w ten sposób, a jego filozofanie spowodało, że na to spojrzałem, także bardzo mu za to dziękuję.” – powiedział Różal w najnowszym wideo.

Źródło: YouTube / Radio ZET

8 KOMENTARZE

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
dominik
dominik
9 miesięcy temu

Panie Różalski podobnego toku myślenia była pewna grupa społeczna w europie w roku 39 minionego wieku. Żenada jak słucham tego Pańskiego stękania i wywodów… o samoakcepatacji chce prawić człowiek z wytatuowana ch.. wie jakimi wzorami gębą… jak Pan nie wiesz jak Pana r… ma wyglądać to Pan „zgaś” przysłowiowe światło, a nie strasz Pan dzieci na ulicy… tak sobie pozwolę odwrócić te Pańskie dyrdymały i głupoty, które Pan głosisz… żenada człowieku!

bastek76
bastek76
9 miesięcy temu
Reply to  dominik

Różalski zreagował emocjonalnie bo jak inaczej można w takiej sutuacji?? Klasyczne jest też nawiązanie no nazizmu i wyzywanie każdego od faszystów/nazistów jesli tylko ktoś się nie zgadza z lewackim szambem. Nie chodzi o to by dyskryminować geja czy lezbijkę bo to też jest chorę a o to by nie pozwolić na próbę indoktrynacji naszych dzieci przez środowiska lewackie. Wielu homoseksualistów gardzi „IDEOLOGIĄ” lgbt , bo kto dał im prawo mówienia w ich imieniu?? Nawiązujesz do nazizmu a przypominam, że to właśnie naziści przeprowadzili indoktrynację dzieci (hitlerjugend), dokładnie to co próbuje robić lewactwo.

TKO
TKO
9 miesięcy temu
Reply to  dominik

Różalski to dziwny typ… ale za swoją kasę zrobił dla zwierząt i paru osób w kraju więcej niż cały ruch LGBT dla swoje społeczności. I w odróżnieniu od Michała Sz. On na to uczciwie zarobił…

Chill
Chill
9 miesięcy temu

Znałem gościa co się nazywał Jacek, ale wszyscy mówili na niego Piotrek, bo tak chciał. W dowodzie miał Jacek. Nikt nie robił z tego żadnego problemu. Poza tym był takim samym człowiekiem jak każdy. Trochę nie wiem po co ta cała wojna jest. Chcecie to zakładajcie rodziny, nie chcecie to nie zakładajcie, chcecie to się rozmnażajcie, nie chcecie to się nie rozmnażajcie. Chcecie to bądźcie monogamiczni, nie chcecie to nie. Niech się każdy zajmie swoim życiem. Wojna jest tam gdzie ktoś próbuje kogoś zniewolić, komuś coś narzucić lub tam gdzie ktoś chce zdobyć coś kosztem kogoś. Czasem mam wrażenie, że jestem z obcej planety, a prymitywni ziemianie wciąż walczą i walczą. Czy to o kolor futra, skóry, tatuaże, oczy, zęby, czy to o fakt, że jedni są „bardziejsi” niż inni. Wyluzujcie [SPOILER] Wszyscy umrzecie.

janek
janek
9 miesięcy temu
Reply to  Chill

Typowy lewacki bełkot. Walczysz z naturą to cie natura zniszczy.

picek
picek
9 miesięcy temu
Reply to  janek

Żaden lewacki bełkot. mam w dupie pana czy panią margot… niech se zyje jak chce tak jak i ty sobie gościu zyjesz..

Tomi
Tomi
9 miesięcy temu

Radio Zet się szmaci promując takich wyjebów i robiąc z takimi pajacami wywiady…Mam tutaj na myśli tego typa w okularach w serduszka..

Szofar
Szofar
8 miesięcy temu

29 minuta. PAN Michał, na pytanie o to czy zna dekalog i czy zgodnie z nim wykonuje przykazanie „Czcij ojca i matkę swoją”, odpowiada, „Jezus unieważnia stary testament” [Facepalm]. Tak się kończy interpretowanie Pisma Świętego przez skrajnego lewaka. Taki zaczytany w Nowym Testamencie, ale w pierwszej księdze NT, Ewangelii Mateusza czytamy:
„Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić6. 18 Zaprawdę. bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. 19 Ktokolwiek więc zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejszych, i uczyłby tak ludzi, ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim. A kto je wypełnia i uczy wypełniać, ten będzie wielki w królestwie niebieskim. 20 Bo powiadam wam: Jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie większa niż uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego.”
Tego nie doczytałeś bracie.

Najnowsze

Misiek z Nadarzyna o porażce Żuroma: "Wstyd jak ch*j. Jak można dać się pobić jakiemuś chłopkowi"

Misiek z Nadarzyna o porażce Żuroma: „Wstyd jak ch*j. Jak można...

0
Za nami głośny pojedynek, który był main eventem drugiej edycji gali MMA-VIP. O miano największego rozkminiacza w Polsce zawalczyli Andrzej Żurom Żuromski i Rafał Antykonfident Podejma.
8
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x