Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Hearn zdecydowanie o Wilderze: Jeśli nie podejdzie do rewanżu z Furym, powinien zakończyć karierę

Opublikowane 3 września 2020, 21:00
przez Damian Szymko
0
0
Brak komentarzy
Źródło: Nick Potts/PA

Eddie Hearn, promotor mistrza świata wagi ciężkiej WBO, IBF, IBO i WBA Anthonego Joshuy, słyszał niedawne wyzwanie, które wyszło od mistrza WBC Tysona Fury’ego.

Fury ma zmierzyć się z Deontayem Wilderem w trzeciej walce, która zaplanowana jest na 19 grudnia. Gdyby Amerykanin wycofał się z walki z jakiegokolwiek powodu, Fury zaprasza Joshuę, by stawił mu czoła tego samego dnia. Joshua ma walkę również w grudniu z obowiązkowym pretendentem IBF Kubratem Pulevem.

Hearn jest otwarty na taki scenariusz, ale wątpi, że Fury może uwolnić się z kontraktu z Wilderem. „Widziałem komentarze dotyczące grudnia. Będziemy z tobą walczyć w grudniu. Jeśli świat jest gotowy na tę walkę, a te oferty, które napływają, są ważne na ten okres w grudniu, wtedy nie mamy problemu z przystąpieniem do tej walki ”– powiedział Hearn dla IFL TV.

„Jeśli Deontay Wilder nie podejmie rewanżu, powinien wycofać się z boksu. Jaki jest sens? Byłeś mistrzem świata wagi ciężkiej, a teraz przegrałeś i teraz nie wiesz co robić. Ale on jest niepokojąco cichy, prawda? Ale teraz nie mamy problemu z przystąpieniem do walki z Furym. Po prostu nie wierzę jednemu, że świat jest przygotowany na tę walkę, a po drugie, że Fury może uwolnić się z kontraktu z Wilderem. Jeśli chodzi o AJ to oczywiście potwierdzam,że chce walczyć z Furym. ” – zakończył najbardziej wpływowy promotor bokserski.

Źródło: boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments