Policjant, który w swojej karierze stoczył 39 zawodowych walk w sobotę pokonał doświadczonego boksera! [WIDEO]

0
fot. Screenshot / PolsatSport

Policjant Adam Grabiec (8-31) z Komendy Miejskiej Policji w Żorach pokonał w sobotę na ringu doświadczonego zawodnika – zdobywcę trzech prestiżowych tytułów sportowych. Pięściarze zmierzyli się podczas 42. eventu Charten Boxing Show w Białymstoku, który był transmitowany na żywo w Telewizji Polsat News Sport.

Co ciekawe policjant Adam Grabiec w swojej zawodowej karierze stoczył aż 39 pojedynków! Wygrał tylko osiem z nich.

Na gali w Białymstoku przerwał passę siedmiu porażek z rzędu wygrywając z doświadczonym Danielem Urbańskim.

W sobotę (5.09) w Białymstoku na hali Lodowisko BOSiR odbył się event Charten Boxing Show, nad którym patronat honorowy objął tamtejszy prezydent miasta. Obok pojedynków boksu olimpijskiego z udziałem światowej sławy zawodników widzowie mogli m.in. obejrzeć walki zawodowców. Podczas jednej z nich na ringu wystąpił pełniący na co dzień służbę w żorskiej komendzie sierż.szt. Adam Grabiec.

Jego przeciwnikiem był zawodnik grupy Charten Boxing Production – Daniel Urbański (21-35-3), były Młodzieżowy Mistrz Świata IBF, Międzynarodowy Mistrz Polski oraz mistrz krajów nadbałtyckich Federacji WBC w świecie boksu określany mianem doświadczonego i „twardego” zawodnika”.

DZIŚ POLSKA GRA Z BOŚNIĄ I HERCEGOWINĄ
KURS NA WYGRANĄ POLAKÓW TO AŻ 2.83
PIERWSZY ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100 ZŁ

Adam Grabiec tuż po wyjściu z niebieskiego narożnika narzucił ostre tempo walki i już w pierwszej rundzie, lewym sierpowym powalił go na deski. Nokdaun policjanta był na tyle mocny, że przeciwnik doszedł do siebie dopiero na półmetku i pomimo tego, że próbował nadrobić zaległości, zabrakło mu na to czasu. Adam Grabiec tym samym zwyciężył na punkty na kartach wszystkich sędziów.

Jak czytamy na oficjalnej stronie żorskiej policji – „O walce sierż. szt. Grabca wiedziało niewielu, gdyż staje w ringach nie dla sławy, a z wielkiej pasji do tego sportu. Boks pomaga mu zachować doskonałą kondycję, wydobyć adrenalinę i zrelaksować się po ciężkiej służbie. Treningi łączy z powodzeniem z życiem zawodowym oraz rodzinnym… w sobotnią noc po wygranej walce pokonał kilkuset kilometrową drogę na Śląsk, by wrócić do domu i udać się na służbę.”

Od początku kariery sportowej policjant jest związany z klubem BKS Jastrzębie, a obecnie jego promotorem jest Dariusz Snarski, znany polski bokser olimpijski.

Źródło: slaska.policja.gov.pl

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie