fot. materiały prasowe

Rafał Jackiewicz (51-27-2, 22 KO) nie pozostawi tej sprawy bez walki! Po tym jak niemiecka federacja BDB skandalicznie zmieniła werdykt pojedynku Rafała z Rico Muellerem (26-2-1, 17 KO) na porażkę Polaka, Jackiewicz idzie na drogę prawną i w sądzie niemieckim będzie szukał sprawiedliwości.

JEBraunlage Germany Akcja ,,JEB.ć kłamców"Jeżeli jest ktoś kto by podjął się w sądzie (Niemieckim) tematem wałka na…

Publiée par JEB Jackiewicz Energy Boxing sur Mardi 8 septembre 2020

Dla przypomnienia na ringu walkę na punkty wygrał Polak, ale Niemiec złożył protest do własnej federacji, który przyniósł taki efekt:

Natychmiast po ogłoszeniu werdyktu złożyliśmy sprzeciw do BDB. Po przeprowadzeniu rozsądnych i rzeczowych rozmów z osobami odpowiedzialnymi, walka została ponownie oceniona przez pięciu niezależnych sędziów w ramach wewnętrznych procedur BDB. I cała piątka sędziów zobaczyła zwycięstwo Rico Muellera dwoma punktami! – przekazał Charlie Podehl, menedżer niemieckiego pięściarza.

Rafał Jackiewicz już znalazł kancelarię prawną, która podejmie się tego tematu.

Odebrali to i oddadzą a Lex Sport Kancelaria Prawa Sportowego już o to zadba. A jak chcą wyjaśnień w trybie przyspieszonym to czekam na kontrakt i te same warunki na walke a wujciu jak powiedział tak będzie (połowe gaży oddaje na chore dziecko-Polskie dziecko) a blondasek dostanie wJEB” – Tak to skomentował Rafał Jaciekwicz na swoim profilu facebookowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj