Szokujące wyznanie zawodnika UFC – „Zostałem zgwałcony, kiedy miałem 9 lat”

0
Fot. Jared Gordon

Jeden z zawodników największej organizacji MMA na świecie podzielił się ze swoimi fanami wstrząsającą historią, jaką przeżył w dzieciństwie.

Jared Gordon to 31-letni fighter z Ameryki. Zawodnik w swojej karierze stoczył 20 pojedynków i może pochwalić się rekordem 16-4. Gordon do UFC wszedł w 2017 roku i bije się w kategorii piórkowej.

Przedawkowałem trzy razy. W pewnym momencie groziło mi od 25 lat do dożywocia. Byłem bezdomny, żebrałem. Byłem w szpitalu psychiatrycznym. Byłem na odwykach 10 raz. Byłem w stanie bliskim śmierci. W tym momencie jestem wdzięczny i uważam, że miałem dużo szczęścia, za to, że jestem tutaj – tak Gordon w jednym z wywiadów mówił o swoim życiu.

Kilka dni temu zawodnik udostępnił na portalu społecznościowym wstrząsający wpis. Przekonała go do tego wiadomość, że w Kalifornii przyjęto nowe prawo zmniejszające kary za seks z nieletnimi.

Zakłada ono zniesienie obowiązkowej rejestracji sprawcy jako przestępcy seksualnego, nawet w przypadku seksu z 14-latkiem. W uzasadnieniu napisano, że dotychczasowe prawo dyskryminowało osoby LGBT.

Padłem ofiarą przestępstwa seksualnego w wieku 9 lat. Totalny gwałt. Musiałem z tym człowiekiem uprawiać seks oralny i analny. Nie miałem pojęcia, co się dzieje. Myślałem, że zrobiłem coś złego i jestem za to karany. Do dzisiejszego dnia czuję ten smak i zapach. To zrujnowało moje życie, od tego momentu zaczęło iść w innym kierunku. Wiem, że to zmieniło mnie w nienawistną osobę. Zacząłem być agresywny oraz uzależniłem się od narkotyków i alkoholu. Przysięgałem, że zabiję go, kiedy dorosnę. Na szczęście ta osoba została w końcu schwytana z pornografią dziecięcą. To i inne zarzuty sprawiły, że wylądował w więzieniu. To było najgorsze gówno, jakiego doświadczyłem. Jeśli się na to godzisz, nie wchodź mi kurwa w drogę. Za nic w świecie nieletni nie może się zgodzić, ani nawet zrozumieć seksu. Nie wiem, co więcej powiedzieć… – napisał Gordon.

Źródło: Instagram

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie