Fot. Paulo Costa

27 września na UFC 253 Paulo Costa w starciu wieczoru zmierzy się z Israel Adesanyą. Na tej samej gali o pas zawalczy Jan Błachowicz.

W czwartek odbyła się konferencja z udziałem Paulo Costy. Zawodnik wyśmiewał przyszłego przeciwnika i sposób, w jaki ten walczy. 

Fighter m.in. nazwał rywala najszybszym biegaczem na świecie, po tym, jak Usain Bolt zaraził się koronawirusem

Nie wiem, czy słyszeliście, ale Usain Bolt – najszybszy człowiek świata – złapał ostatnio koronawirusa. Życzę mu wszystkiego najlepszego, szybkiego wyzdrowienia. Ta wiadomość powoduje jednak, że teraz oficjalnie Adesanya jest najszybszym biegaczem świata. Jest oficjalnie numerem jeden na świecie wśród sprinterów – Costa nawiązał do starcia Adesanyi z Yoelem Romero, które zostało uznane za „najgorszą w historii walkę o pas”.

Fighter jest pewny siebie i uważa, że wystarczająco przygotował się, na to, by zniszczyć przeciwnika – Bez względu na wszystko – czy jest mocny, czy słaby, czy się zesra w gacie, czy się nie zesra – skończę go. Dlatego tak ciężko trenuję. Jestem teraz tak mocny, jak nigdy. Mogę walczyć bez limitów wagowych jak za dawnych czasów w Vale Tudo. Takie mam nastawienie.

Źródło: lowking.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj