Fot. Peter Stanonik, mat. prasowe

Za nami gala Bellator 245. W starciu wieczoru Lyoto Machida (26-10) został pokonany na punkty przez Phila Davisa (22-5, 1 N/C). Co-main eventem było natomiast starcie Cat Zingano (11-4) z Gabby Holloway (6-6).

Co ciekawe na gali w Uncasville dwie walki zostały uznane jako „no-contest„. W drugim starciu z karty wstępnej Tyrell Fortune przypadkowe trafił kolanem w krocze Jacka Maya.

Do bolesnego faulu doszło również w pierwszym pojedynku z karty głównej. Raymond Daniels w drugiej rundzie wyprowadził obrotowe kopnięcie, jednak trafił w krocze Petera Stanonika.  Zawodnik przez długi czas zwijał się z bólu i nie był w stanie kontynuować walki. Pojedynek uznano jako „no-contest„, gdyż  sędziowie uznali, że faul nie był zamierzony.

Mam nadzieje, że z moim przeciwnikiem Peterem wszystko OK. Oczywiście nigdy nie zamierzał uderzyć kogoś ciosem poniżej pasa – powiedział Daniels w wywiadzie po walce.

Zawodnik dodał, że to pierwszy raz, kiedy w taki sposób kopnął swojego rywala – W głowie miałem całkiem inne zakończenie tej walki, niestety jednak do niego nie doszło – przyznał fighter.

Źródło: mmajunkie.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj