Jeszcze w tym roku kolejna walka Mariana Ziółkowskiego – „Czas wracać na matę”

1
Fot. Marian Ziółkowski, mat. prasowe

Marian Ziółkowski zapowiedział swój powrót do KSW. W ostatniej walce Golden Boy zmierzył się z Mateuszem Gamrotem o pas mistrza wagi lekkiej.

Gamer pokonał warszawskiego zawodnika na punkty, jednak Ziółkowski zapewnił, że zostanie jeszcze mistrzem KSW. Fighter do walk powrócił po dość długiej przerwie. Między pojedynkiem z Gamrotem a wcześniejszym starciem z Gracjanem Szadzińskim minęło więcej niż rok i cztery miesiące.

Na KSW54 Ziółkowski, zanim przyjął walkę o tytuł, miał walczyć z Maciejem Kazieczko. W programie „Oktagon Live” Golden Boy zdradził, że nadal jest zainteresowany takim pojedynkiem, a także zestawieniem z Nomanem Parke.

Jeśli nie pojedynek z nim, to interesuje mnie walka z Maciejem Kazieczką np. o pas, ale nie ma problemu, jeśli właściciele nie dadzą mi od razu walki o mistrzostwo. Może według nich muszę jeszcze coś pokazać. Jestem po porażce i potrafię zrozumieć, że od razu nie dostanę takiego pojedynku.” – powiedział zawodnik.

Ziółkowski swój powrót potwierdził na Instagramie. Wrzucił na swoje social media zdjęcie z podpisem „Jeszcze w tym roku zobaczycie mnie w klatce. Czas wracać na matę.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
Pianino
4 miesięcy temu

Pieniadz jest bezwonny, ale sie ulatnia. Autosugestia jest jest jedna, na wszystko podatna…