fot. Krwawy Sport

Krwawy Sport 2, czyli druga edycja turnieju K1 na gołe pięści odbyła się 12 września w Hali Centrum Sportowego Kosakowo. Poza walkami na gołe pięści zaplanowano również pojedynki tzw. super-fighty między innymi w MMA.

Na gali w jednym z super-fightów w formule MMA zawalczył reprezentant klubu Octopus Łódź. Marcin Filipczak, fanatyk klubu Widzew Łódź zawalczył z Litwinem – Erikas Osikevičiusem.

26-letni Erikas to między innymi mistrz Litwy MMA, Mistrz Europy w kickboxingu, a także brązowy medalista Mistrzostw Litwy w sambo.

Filipczak w swojej zawodowej karierze miał na swoim koncie jedną porażkę i dwa zwycięstwa. Na gali Babilon MMA 7 przegrał przez TKO z Łukaszem Sudolskim. Utalentowany zawodnik z Łodzi nie miał zbyt długiej przerwy.

Pięć miesięcy później na gali Fight Club pokonał przez TKO Artura Niebrzydowskiego. W listopadzie 2019 r. na GSW – Real Fight 3 wygrał z Konradem Konkelem przez poddanie. Kariera amatorska 27-letniego Łodzianina to 6 walk, z czego pięć to zwycięstwa.

Na gali Krwawy Sport 2 zaliczył kolejną wygraną! Poniżej relacja:


PIERWSZY ZAKŁAD DO 100 ZŁ BEZ RYZYKA
OTWÓRZ KONTO I ODBIERZ BONUS

REJESTRACJA W 30 SEKUND


Podczas wyjścia do octagonu słychać było, że na hali zgromadzona jest liczna grupa kibiców Filipczaka, którzy wspierali zawodnika. – „Fifek, Fifek, Fifek”.

Zawodnicy mocno wystartowali jednak po kilku sekundach obaj byli już w klinczu. Filipczak dociska swojego rywala do klatki. Widać ogromną różnicę i przewagę, Polak o wiele silniejszy od Litwina. Po kilku sekundach „Fifek” odpala potężne kolana, które dewastują rywala. Litwin odwraca się plecami w stronę klatki. Łodzianin dobija go jeszcze kilkoma kolanami, ten upada na ziemię i sędzia przerywa walkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj