Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Trener znęca się i bije dzieci! Zawodnik UFC nawołuje do powstrzymania mężczyzny [WIDEO]

Fot. McDojoLife
Opublikowane 12 września 2020, 18:36
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. McDojoLife

Do sieci trafiło szokujące nagranie, na którym trener znęca się i bije dzieci trakcie sparingów.

Sprawa została nagłośniona przez instagramowy profil McDojoLife. Następnie film udostępnił zawodnik UFC Kelvin Gastelum, który napisał:

Ten facet musi zostać zdemaskowany i powstrzymany przed trenowaniem jakichkolwiek dzieci. Potrzebuje srogiego pobicia samego siebie! Jego Instagram to (@helal_gapr), tego kolesia trzeba powstrzymać!

https://twitter.com/KelvinGastelum/status/1304538616409001986?s=20

W akcje zaangażowało się McDojoLife, które skontaktowało się z Egipską Federacją Wushu Kung-Fu. W odpowiedzi pojawiło się oświadczenie, że organizacja nie wyciągnie żadnych konsekwencji i nie zamierza podejmować kroków w związku z takim zachowaniem, a co więcej pomoże mu zostać certyfikowanym trenerem. 


PIERWSZY ZAKŁAD DO 100 ZŁ BEZ RYZYKA
OTWÓRZ KONTO I ODBIERZ BONUS

REJESTRACJA W 30 SEKUND

Aby aktywować bonus na start, podczas rejestracji wpisz w pole kod promocyjny: FANSPORTU (powinno być ono już uzupełnione). Otrzymasz dzięki temu pakiet powitalny do 3000 zł i 100 zł zakładu bez ryzyka i będziesz miał 100% pewności, że oferta powitalna zostanie aktywowana.


Na opublikowanym nagraniu widać jak mężczyzna bije i kopie kilkuletnich chłopców, którzy upadają na ziemię po każdym ciosie “trenera”.

https://www.instagram.com/p/CE9Tq9cFQXB/?utm_source=ig_web_copy_link

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments