Fot. McDojoLife

Do sieci trafiło szokujące nagranie, na którym trener znęca się i bije dzieci trakcie sparingów.

Sprawa została nagłośniona przez instagramowy profil McDojoLife. Następnie film udostępnił zawodnik UFC Kelvin Gastelum, który napisał:

Ten facet musi zostać zdemaskowany i powstrzymany przed trenowaniem jakichkolwiek dzieci. Potrzebuje srogiego pobicia samego siebie! Jego Instagram to (@helal_gapr), tego kolesia trzeba powstrzymać!

W akcje zaangażowało się McDojoLife, które skontaktowało się z Egipską Federacją Wushu Kung-Fu. W odpowiedzi pojawiło się oświadczenie, że organizacja nie wyciągnie żadnych konsekwencji i nie zamierza podejmować kroków w związku z takim zachowaniem, a co więcej pomoże mu zostać certyfikowanym trenerem. 


PIERWSZY ZAKŁAD DO 100 ZŁ BEZ RYZYKA
OTWÓRZ KONTO I ODBIERZ BONUS

REJESTRACJA W 30 SEKUND

Aby aktywować bonus na start, podczas rejestracji wpisz w pole kod promocyjny: FANSPORTU (powinno być ono już uzupełnione). Otrzymasz dzięki temu pakiet powitalny do 3000 zł i 100 zł zakładu bez ryzyka i będziesz miał 100% pewności, że oferta powitalna zostanie aktywowana.


Na opublikowanym nagraniu widać jak mężczyzna bije i kopie kilkuletnich chłopców, którzy upadają na ziemię po każdym ciosie „trenera”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj