Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

“Nie mogę żyć w ten sposób. Jestem zdruzgotany” – McGregor skomentował oskarżenie o napaść seksualną

Opublikowane 15 września 2020, 10:58
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Fot. Conor McGregor

Gwiazdor UFC Conor McGregor ponownie w tarapatach! Jak podał do informacji portal TMZ Sports, Irlandczyk został aresztowany na Korsyce pod zarzutem napaści na tle seksualnym oraz ekshibicjonizm.

Do zdarzenia miało dojść rzekomo 6 września w jednym z barów na Korsyce, gdzie McGregor przebywał ze swoją narzeczoną. Według kobiety, która twierdzi, że jest ofiarą, Conor był pod mocnym wpływem alkoholu. Miał pokazać kobiecie intymne części ciała.

Natomiast jak zeznał jeden ze świadków – McGregor szedł wraz ze swoimi ochroniarzami i idącej do toalety kobiecie miał pokazać części intymne.

W następstwie skargi złożonej 10 września i ujawniającej akty, które mogą być opisane jako próba napaści na tle seksualnym oraz ekshibicjonizm, Pan Conor Anthony McGregor został przesłuchany przez policję” – prokurator przekazał w oświadczeniu dla AFP Sport.

Menedżer McGregora, Audie Attar, wydał oświadczenie dla MMA Fighting, mówiąc: „Jestem zirytowany i głośno i wyraźnie ostrzegam: Conor Mcgregor stanowczo zaprzecza jakimkolwiek oskarżeniom kierowanym w jego stronę. ”.

Przedstawiciel prawny Conora na Korsyce, Emmanuelle Ramon, powiedział AFP, że skarga na Conora jest „obelżywa”.

Irlandczykowi nie postawiono żadnych zarzutów. Wyniki śledztwa mają być znane jeszcze przed weekendem.

W poniedziałek po raz pierwszy McGregor zabrał głos odnośnie całej sytuacji. Conor zamieścił wpisy na Twitterze, jednak szybko je usunął.

Najpierw odpowiedział na wpis pochodzącej z Irlandii Bernie Adufe D’Arcyaktywistki działającej na rzecz praw człowieka, która wyśmiała fightera za to, że w BBC nazwano go “Anglikiem”.

Pracujesz w prewencji samobójstw, a jednocześnie wyśmiewasz mnie w ten sposób w sieci w tym straszny dla mnie czasie. Staram się być silny dla moich dzieci i ludzi, którzy na mnie polegają, kochają mnie i wspierają. Dzięki za obelgi, hipokryto. – napisał w odpowiedzi Irlandczyk.

Po czasie McGregor dodał Nie mogę żyć w ten sposób. Jestem zdruzgotany.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments