piątek, 25 czerwca, 2021
Strona głównaWalki na gołe pięściWOTORE 3 - Nowe, brutalniejsze zasady walki!

WOTORE 3 – Nowe, brutalniejsze zasady walki!

Fot. Wotore

Szefowie organizacji WOTORE postanowili po raz kolejny dopracować zasady walki. Na sobotniej gali WOTORE 3 zawodnicy będą mogli uderzać głową w parterze i stójce, dozwolone będą też stompy i ataki kolanami (omijające głowę) na leżącego przeciwnika. Oprócz tego dopuszcza się tylko aktywny parter – sędziowie będą podnosić zawodników, jeśli żaden nie będzie dążył do skończenia walki. Wszystko po to, żeby pojedynki na gołe pięści były bardziej emocjonujące i dynamiczne!

19 września na gali WOTORE 3 kibice obejrzą ośmioosobowy turniej w międzynarodowej obsadzie i aż 5 SuperWalk dobranych stylowo w taki sposób, by dostarczyć kibicom maksimum emocji i mocnych wrażeń. Dodatkowo organizatorzy postarali się o to, by zasady gwarantowały jeszcze większe widowisko.

– To będzie zdecydowanie najmocniejsza gala WOTORE w naszej krótkiej historii – tłumaczy pomysłodawca projektu Maciej „Sowa” BrowarskiWychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i dajemy fanom aż 12 mocnych pojedynków: 7 w turnieju i 5 poza nim. Wszystkie walki odbędą się na nowych, udoskonalonych zasadach WOTORE. W wachlarzu dozwolonych technik znajdują się uderzenia głową w stójce i parterze, stompy i ataki kolanami w parterze. Ta ostatnia płaszczyzna będzie służyć wyłącznie do wykończenia dzieła zniszczenia. Brak aktywnego dążenia do skończenia walki będzie odczytywany jako impas, sędziowie będą podnosić zawodników po około 20 sekundach – dodaje organizator.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Artur Szpilka: „Jestem szczęściarzem, że oglądam piłkę za czasów Roberta Lewandowskiego”

0
W środę 23 czerwca nasza reprezentacja przegrała ze Szwecją 2:3 ostatecznie odpadając z EURO 2020. Wielkim poszkodowanym tego turnieju może się czuć Roberta Lewandowski,...
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x