Wtorek, 16 Lipca, 2024

W jakiej formie jest Marcin Różalski? Zawodnik prezentuje nagranie ze swoich treningów. [WIDEO]

Opublikowane 17 września 2020, 11:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Marcin Różalski / Instagram

Fani sportów walki w Polsce czekali na głośny powrót Marcina “Różala” Różalskiego. Kilka dni temu oficjalnie wszystko się potwierdziło. Różalski zawalczy na gali “Genesis”, czyli nowym, oddzielnym projekcie stworzonym przez federację KSW.

Popularny “Różal” w formule MMA walczył 11 razy – i tylko raz poza federacją KSW. W najnowszym materiale dla “Genesis”, Różal powiedział, że chciałby umrzeć w ringu. “Inna możliwość jest dla mnie ciężka do przyjęcia, dlatego tam gdzie się to zaczęło, byłoby mega, żeby tam się skończyło. Najlepiej byłoby gdybym umarł w ringu.” – skomentował zawodnik.

Maciej Kawulski zaznaczył, że na gali zobaczymy “więcej weteranów, niż debiutantów”. Kto zatem będzie rywalem Różala? Maciej Kawulski zadał pytanie wszystkim fanom, kogo chcieliby zobaczyć w starciu z Różalskim. Wśród komentujących pojawia się wiele ciekawych propozycji, jednak najczęstszą są komentarze, które mówią o walce Różalskiego z Łukaszem Jaroszem!

Jarosz to między innymi zawodowy Mistrz Świata w Kick Boxingu. Jego rekord robi duże wrażenie, na 43 stoczone walki – przegrał tylko 3 razy. Aż 33 wygrane w jego karierze skończyły się przez nokaut. W jednym z wywiadów, którego udzielił w grudniu 2019 roku mówił, że byłby chętny walczyć na gołe pięści. Z pewnością byłoby to interesujące starcie.

Jak trenuje Marcin Różalski?

https://www.instagram.com/p/CFJ9LSqhCL9/

Zawodnik jest w ciągłym treningu. O swoim powrocie i walkach na gołe pięści mówił już ponad rok temu.

Przeczytaj również:

https://www.instagram.com/p/CFJ9CZxBuNt/

Różal” ostatnią walkę w KSW (w MMA) stoczył ponad 3 lata temu. Na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym w spektakularny sposób w 16 sekund znokautował Fernando Rodriguesa Jr (12-6) zostając nowym mistrzem kategorii ciężkiej. Pas jednak chwile później Marcin zwakował i ogłosił koniec z MMA i tym samym odszedł z polskiej federacji jako mistrz.

https://www.instagram.com/p/CFJ83fjhEpy/

Jak myślicie kto będzie rywalem Różala?

Źródło: Instagram / Marcin Różalski

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments