Sobota, 18 Maja, 2024

“Niech Bóg błogosławi monitoring! Niech błogosławi świadków!” – Conor McGregor komentuje zatrzymanie

Conor McGregor
Opublikowane 18 września 2020, 10:18
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Conor McGregor

Niedawno media obiegła informacja, że Irlandczyk został zatrzymany na Korsyce pod zarzutem napaści na tle seksualnym oraz ekshibicjonizm.

Do zdarzenia miało dojść rzekomo 6 września w jednym z barów na Korsyce, gdzie McGregor przebywał ze swoją narzeczoną. Według kobiety, która twierdzi, że jest ofiarą, Conor był pod mocnym wpływem alkoholu. Miał pokazać kobiecie intymne części ciała.

Natomiast jak zeznał jeden ze świadków – McGregor szedł wraz ze swoimi ochroniarzami i idącej do toalety kobiecie miał pokazać części intymne – Conor McGregor aresztowany na Korsyce – poważne zarzuty!

Przeczytaj również:

Conor McGregor powróci do oktagonu w 2021? Dana White zdradził szczegóły

W następstwie skargi złożonej 10 września i ujawniającej akty, które mogą być opisane jako próba napaści na tle seksualnym oraz ekshibicjonizm, Pan Conor Anthony McGregor został przesłuchany przez policję” – prokurator przekazał w oświadczeniu dla AFP Sport.

Cała sprawę Conor skomentował niepokojącym wpisem. Na Twitterze mogliśmy przeczytać “Nie mogę żyć w ten sposób. Jestem zdruzgotany.” Zawodnik zaniepokoił swoich fanów, jednak po kilku dniach napisał – “Nie zabiję się nigdy, nieważne ile by mi tego życzyło“.

Prawda jest prawdą i to daje mi skrzydła! Znam mój charakter! Niech Bóg błogosławi DNA! Niech Bóg błogosławi monitoring! Niech Bóg błogosławi naocznych świadków! Niech Bóg błogosławi prawdę! Prawda jest siłą! Jestem wolny! Nigdy nie zapłacę nikomu grosza za złośliwe kłamstwa! Ani teraz, ani ku**a nigdy!” – dodał McGregor.

Irlandczyk czeka na wyniki śledztwa, które powinny pojawić się jeszcze przed weekendem i zakończą całą sprawę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments