Floyd Mayweather Jr.

Media na całym świecie obiegła informacja, że niepokonany Floyd Mayweather Jr powróci na ring, żeby stoczyć walkę pokazową.

Przeciwnikiem legendy miałby być jeden z najpopularniejszych YouTuberów w USA – Paul Logan. Żaden z zawodników na ten moment nie potwierdził tej informacji. O podpisaniu umowy mówił m.in. dziennikarz Mike Feinberg z „The Fighting News” – Mayewather wraca ze sportowej emerytury. Podpisał umowę na walkę z Loganem Paulem. Nie wiem, czemu ten ostatni na to się zgodził. Paul próbował sił w zawodowym boksie i przegrał z innym YouTuberem, którego nikt nie zna. To będzie kpina z boksu, ale umowa jest podpisana – Takie doniesienia potwierdził też m.in. sportowy analityk Pat McAfee, czy inni YouTuberzy. 

Przeczytaj również:

Jan Błachowicz opowiedział o swoim rytuale! „Pewnego razu znalazłem tutaj wisielca.”

Floyd Mayweather Jr na emeryturę przeszedł w 2017 roku. 43-latek stoczył 50 walk i żadnej nie przegrał. Ostatnie zawodowe starcie stoczył z Conorem McGregorem. Po wygranej zapowiedział, że kończy karierę. Od tego czasu bił się jedynie pokazowo. W 2018 roku na gali Rizin pokonał japońskiego kickboksera Tenshina Nasukawe.

Jego rywalem miałby być 25-letni bokser, który na swoim koncie ma jedną zawodową walkę. Paul Logan stoczył pojedynek z innym YouTuberem KSI, którą przegrał na punkty.

Mimo że część fanów nie wierzy, że do takiego starcia kiedykolwiek dojdzie, amerykańskie media twierdzą, że walka odbędzie się jeszcze w tym roku!

Źródło: The Fighting News / Sportowe Fakty / The Sun

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj