Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Różański wygrywa w Tarnowie, rywal leżał na deskach po każdym ciosie. Czas na walkę ze Szpilką. [WIDEO]

Opublikowane 19 września 2020, 23:01
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. TVP Sport

Łukasz Różański (13-0, 12 KO) pokonał dramatycznie słabego Ozcana Cetinkayę (31-21-2, 23 KO) na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie.

Od pierwszego gongu było widać, że Ozcan przyjechał tylko po wypłatę i kładł się na matę po praktycznie każdym ciosie. Sędzia po 6 czy 7 już nokdaunie w 2 rundzie przerywa tą walkę.

https://www.facebook.com/tvpsport/videos/420822762227925

Kolejnym rywalem Łukasz Różańskiego prawdopodobnie będzie Artur Szpilka (24-4, 16 KO). Po walce w wywiadzie Łukasz zapytany o walkę ze “Szpilą” stwierdził: “Ja i Artur jesteśmy na tak, teraz ruch należy do Andrzeja Wasilewskiego”. Promotor już wcześniej zabrał głos na potencjalne starcie:

Przeczytaj również:

Potężny nokaut na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Rafał Wołczecki wygrywa. [WIDEO]

Ta walka w wadze ciężkiej wygeneruje na prawdę bardzo duże zainteresowanie, emocje. Pamiętając oczywiście o Mariuszu Wachu z boku, ta walka jest na szczycie wagi ciężkiej w Polsce. W boksie trzeba poczekać na pewien moment. Jeśli dojdzie do tej walki, będzie przeprowadzona w systemie PPV. To jest walka pod PPV. Z jednej strony emocje, nie do końca sportowe. Obaj pięściarze są w takich miejscach swojej kariery, że liczą na jakieś pieniądze. Szpilka w największych wyzwaniach i walkach zarobił dużo ale zawsze się cenił. Z kolei Łukasz Różański w ringu pieniędzy nie zarobił i chciałby mając swoje lata mieć ten akwen finansowy.” – powiedział Andrzej Wasilewski w rozmowie w magazynie Ring.

Do walki jak przyznał Łukasz Różański może dojść jeszcze w tym roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia lub w styczniu 2021.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments