Różański wygrywa w Tarnowie, rywal leżał na deskach po każdym ciosie. Czas na walkę ze Szpilką. [WIDEO]

0
fot. TVP Sport

Łukasz Różański (13-0, 12 KO) pokonał dramatycznie słabego Ozcana Cetinkayę (31-21-2, 23 KO) na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie.

Od pierwszego gongu było widać, że Ozcan przyjechał tylko po wypłatę i kładł się na matę po praktycznie każdym ciosie. Sędzia po 6 czy 7 już nokdaunie w 2 rundzie przerywa tą walkę.

KBN: Łukasz Różański vs Ozcan Cetinkaya

"Bokserskie jaja" czyli jak pojęcie "bum" przekroczyło wszelkie granice…🤡

Publiée par TVP Sport sur Samedi 19 septembre 2020

Kolejnym rywalem Łukasz Różańskiego prawdopodobnie będzie Artur Szpilka (24-4, 16 KO).

Po walce w wywiadzie Łukasz zapytany o walkę ze „Szpilą” stwierdził: „Ja i Artur jesteśmy na tak, teraz ruch należy do Andrzeja Wasilewskiego”. Promotor już wcześniej zabrał głos na potencjalne starcie:

Przeczytaj również:

Potężny nokaut na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Rafał Wołczecki wygrywa. [WIDEO]

Ta walka w wadze ciężkiej wygeneruje na prawdę bardzo duże zainteresowanie, emocje. Pamiętając oczywiście o Mariuszu Wachu z boku, ta walka jest na szczycie wagi ciężkiej w Polsce. W boksie trzeba poczekać na pewien moment. Jeśli dojdzie do tej walki, będzie przeprowadzona w systemie PPV. To jest walka pod PPV. Z jednej strony emocje, nie do końca sportowe. Obaj pięściarze są w takich miejscach swojej kariery, że liczą na jakieś pieniądze. Szpilka w największych wyzwaniach i walkach zarobił dużo ale zawsze się cenił. Z kolei Łukasz Różański w ringu pieniędzy nie zarobił i chciałby mając swoje lata mieć ten akwen finansowy.” – powiedział Andrzej Wasilewski w rozmowie w magazynie Ring.

Do walki jak przyznał Łukasz Różański może dojść jeszcze w tym roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia lub w styczniu 2021.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie