Fot. Paulo Costa

Niepokonany Paulo Costa (13-0) już niedługo zmierzy się z Israelem Adesanya (MMA 19-0). Do starcia dojdzie na UFC 253 w Abu Zabi.

Ich pojedynek będzie walką wieczoru. Na tej samej gali Jan Błachowicz będzie bił się z Reyesem o pas mistrza wagi półciężkiej.

Paulo Costa w zawodowym MMA walczy od 2012 roku. Od tego czasu wygrał wszystkie trzynaście pojedynków, w tym aż 12 przed czasem. Zawodnik nokautował 11 razy. W UFC „Borrachinha” stoczył 5 walk, a teraz stoi przed szansą odebrania przeciwnikowi mistrzowskiego pasa wagi średniej.

Jak informują portal związane z MMA, Pulo Costa od 2017 roku został sprawdzony przez Amerykańską Agencją Antydopingową USADA już 45 razy. Każdy z testów na niedozwolone substancje przyniósł wynik negatywny. Brazylijczyk jest prawdopodobnie w życiowej formie, czym pochwalił się na swoim Instagramie.

Walka o pas odbędzie się już 27 września. Co ciekawe kilka dni temu Costa natknął się na swojego rywala. Nikt raczej nie spodziewał się, że ich spotkanie przebiegnie w taki sposób. Jak się okazało „zła krew” to tylko miedalny konflikt, który ma podgrzać atmosferę przed walką – Przypadkowe spotkanie Paulo Costy i Israela Adesanyi. Wpadli na siebie w Abu Zabi [WIDEO]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj