Jędrzejczyk – Zhang II? Dana White mówi o przyszłości JJ w UFC

1
Jędrzejczyk – Zhang

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC kategorii słomkowej nadal myśli o zdobyciu kolejnego pasa. Polka ma na swoim koncie 20 pojedynków, w tym 16 wygranych. 

Ostatni raz JJ biła się w marcu tego roku. Jej rywalką była Weili Zhang, a wstawce znajdowało się mistrzostwo wagi piórkowej. Ostatecznie Polka przegrała poprzez niejednogłośną decyzję sędziowską, jednak starcie zostało uznane za jedno z najlepszych w historii MMA kobiet.

Jakiś czas temu Joanna w wywiadzie z TVP Sport wyznała, że wróci do walk, jeśli jej kolejne starcie będzie właśnie o pas UFC – Czy to będzie w tym roku, w przyszłym roku, czy za dwa lata, to na pewno będzie walka o tytuł – powiedziała fighterka.

Przeczytaj również:

Reyes zdecydowanym faworytem w walce z Janem Błachowiczem. Zobacz kursy bukmacherskie.

Inne plany wobec polskiej zawodniczki ma jednak Dana White, który wspomniał o tym przy okazji rozmowy z dziennikarzem Polsat Sport. 

Rose będzie na pewno kolejną pretendentką do walki z Weili o pas wagi słomkowej, ale wiem, że dużo osób chce ponownie zobaczyć walkę Jędrzejczyk z Zhang – powiedział Dana White.

Ostatecznie Polka będzie miała szansę na rewanż w prawdopodobnym starciu o pas, jednak będzie musiała wcześniej wygrać jeszcze jedną walkę – Zawsze będziemy mieć ten potencjalny rewanż z tyłu głowy. Prawdopodobnie Joanna będzie musiała stoczyć jeden pojedynek z inną rywalką, a potem dojdzie do ponownego spotkania z Chinką.

Źródło: Polsat Sport

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
trackback

[…] Jędrzejczyk – Zhang II? Dana White mówi o przyszłości JJ w UFC […]