Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

“Jak wywróżyłem, spacyfikował oktagon za oceanem” – Różal wspiera Błachowicza i wspomina wypowiedź sprzed lat [WIDEO]

Opublikowane 26 września 2020, 09:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Jan Błachowicz / Różal

Już jutro nad ranem Jan Błachowicz stanie przed historyczną szansą zdobycia pasa mistrzowskiego UFC w wadze półciężkiej.

Rywalem Polaka będzie mocny fighter Dominick Reyes, który miał okazję walczyć o mistrzostwo z Jonem Jonesem. Starcie trwało całe pięć rund i zakończyło się kontrowersyjną decyzją sędziów na korzyść legendarnego “Bonesa“.

Cieszyński Książę ma wsparcie zarówno od kibiców, jaki i zawodników. Nie tylko tych z Polski, ale również z zagranicy, jak np. z Chorwacji – „Ku**a mac next champ” – Jan Błachowicz dostaje wsparcie nie tylko z Polski

Tym razem głos zabrał Marcin Różalski, który Cieszyńskiego Księcia wspierał jeszcze zanim ten trafił do UFC. Różal opublikował wpis oraz udostępnił ciekawe nagranie.

Kilka lat i tatuaży temu.Jan pakował się do występów w UFC.Jan spacyfikował jak wywróżyłem oktagon za oceanem i jest gdzie chciał i marzył być.Bogaty nie zostałem,na bilet Mu nie dałem,ale Nikt Mu w ręce nie nasrał,do wszystkiego doszedł Sam ciężką pracą z pomocą Ludzi pomocnych,Trenerów,Chłopaków,którzy z Nim ćwiczyli.Mega robota Doroty-Narzeczonej-Menadżerki,która zawsze Go wspierała zawodowo,prywatnie.Nigdy nie oszukała,nie zostawiła,była gdy być powinna.Jan jest już Zwycięzcą,Mistrzem,a w sobotę przygody życia ciąg dalszy i życzę byś w poniedziałek był baaaardzooooo szczęśliwy i spełniony.

https://www.facebook.com/marcinrozal/videos/3797472256932897/

Relacja gali UFC 253: Błachowicz – Reyes. Wyniki i skróty walk

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO