Fot. Conor McGregor / Manny Pacquiao

Kilka dni temu Conor McGregor na swoim Twitterze oznajmił światu, że będzie się bił z jednym z najlepszych pięściarzy w historii. 

Następna walka to pojedynek z Manny’m Pacquiao na Bliskim Wschodzie” – zapowiedział McGregor, po czym dodał „To będzie prawdziwy zaszczyt zmierzyć się z dwoma największymi bokserami współczesności…

Menedżer McGregora i szef Paradigm Sports, Audie Attar, powiedział ESPN w piątek, że Irlandczyk prowadzi „poważne rozmowy”, by walczyć z Filipińczykiem, jednak „walka nie jest jeszcze zakontraktowana”.

Przeczytaj również:

„Niech Bóg błogosławi monitoring! Niech błogosławi świadków!” – Conor McGregor komentuje zatrzymanie

Floyd Mayweather Jr.: „Pacquiao walczy bo musi, ja walczę jeśli zechcę”

Teraz natomiast biuro prasowe Manny’ego Pacquiao wydało komunikat, jednocześnie potwierdzając informacje przekazane przez menadżera Conora. 

Dla dobra filipińskich ofiar COVID-19 senator Manny Pacquiao zmierzy się w przyszłym roku z gwiazdorem UFC Conorem McGregorem. Duża część przychodów trafi do tych, którzy ucierpieli wskutek pandemii w całym kraju. – możemy przeczytać w wydanym oświadczeniu.

Do starcia ma dojść w styczniu 2021 roku, w jednym z krajów na Bliskim Wschodzie. Starcie McGregora z Pacquiao, będzie drugą bokserską walką Irlandczyka. W nowym sporcie walki zadebiutował w pojedynku z niepokonanym Floydem Mayweatherem Jr.

Za walkę z 2017 roku Irlandczyk miał rzekomo zarobić około 100 milionów dolarów, natomiast jego rywal 275 milionów.

Źródło: ESPN / Forbes

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj