Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Manny Pacquiao potwierdza walkę z McGregorem. Wiemy, kiedy ma odbyć się hitowy pojedynek

Opublikowane 28 września 2020, 01:00
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Fot. Conor McGregor / Manny Pacquiao

Kilka dni temu Conor McGregor na swoim Twitterze oznajmił światu, że będzie się bił z jednym z najlepszych pięściarzy w historii. 

Następna walka to pojedynek z Manny’m Pacquiao na Bliskim Wschodzie” – zapowiedział McGregor, po czym dodał „To będzie prawdziwy zaszczyt zmierzyć się z dwoma największymi bokserami współczesności…

Menedżer McGregora i szef Paradigm Sports, Audie Attar, powiedział ESPN w piątek, że Irlandczyk prowadzi „poważne rozmowy”, by walczyć z Filipińczykiem, jednak „walka nie jest jeszcze zakontraktowana”.

Przeczytaj również:

„Niech Bóg błogosławi monitoring! Niech błogosławi świadków!” – Conor McGregor komentuje zatrzymanie

Floyd Mayweather Jr.: „Pacquiao walczy bo musi, ja walczę jeśli zechcę”

Teraz natomiast biuro prasowe Manny’ego Pacquiao wydało komunikat, jednocześnie potwierdzając informacje przekazane przez menadżera Conora. 

Dla dobra filipińskich ofiar COVID-19 senator Manny Pacquiao zmierzy się w przyszłym roku z gwiazdorem UFC Conorem McGregorem. Duża część przychodów trafi do tych, którzy ucierpieli wskutek pandemii w całym kraju. – możemy przeczytać w wydanym oświadczeniu.

Do starcia ma dojść w styczniu 2021 roku, w jednym z krajów na Bliskim Wschodzie. Starcie McGregora z Pacquiao, będzie drugą bokserską walką Irlandczyka. W nowym sporcie walki zadebiutował w pojedynku z niepokonanym Floydem Mayweatherem Jr.

Za walkę z 2017 roku Irlandczyk miał rzekomo zarobić około 100 milionów dolarów, natomiast jego rywal 275 milionów.

Źródło: ESPN / Forbes

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Conor McGregor wraca do oktagonu. Wiemy, kiedy i kto będzie jego rywalem – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 rok temu

[…] pośrednictwem Twitter McGregor oświadczył, że przyjął ofertę walki […]