„Przepraszam Janie…” – Jon Jones nie chce walczyć z Błachowiczem?

0
Fot. Jan Błachowicz / Jon Jones
Fot. Jan Błachowicz / Jon Jones

Jon Jones odpowiedział na wyzwanie rzucone przez Cieszyńskiego Księcia. Wygląda na to, że Bones nie specjalnie chce się bić z Polakiem.

Chwilę po tym, jak Jan Błachowicz w drugiej rundzie znokautował Dominicka Reyesa i został nowym mistrzem UFC w kategorii średniej, skierował swoje słowa do Amerykanina – W głowie mam tylko jedno: gdzie jesteś, Jonie Jonesie? Nie wymiękaj. Jestem tutaj. Tak to załatwiamy w Polsce. Czekam na ciebie. – powiedział.

Polak od dawna chce zmierzyć się z legendą MMA. Błachowicz liczył na to, że mistrzowskie starcie będzie właśnie z Jonesem, który zapewniał, że Cieszyński Książę będzie kolejnym pretendentem do pasa. Ten jednak zwakował swój pas i ogłosił, że kolejną walkę stoczy w innej kategorii wagowej.

Sprawdź również:

„Nie wszystkie boskie lekcje są dobre” – Reyes gratuluje Błachowiczowi

Israel Adesanya upokarza znokautowanego Paulo Costę [WIDEO]

Manny Pacquiao potwierdza walkę z McGregorem. Wiemy, kiedy ma odbyć się hitowy pojedynek

Bones historyczną walkę komentował na swoim Twitterze, a po jej zakończeniu zapytał – Zdenerwowalibyście się, gdybym wrócił i od razu odebrał mój pas?

Na co Błachowicz odpowiedział – Idź być nudnym gdzieś indziej.

Wydawało się, że być może Jones będzie zainteresowany ostatecznym powrotem do wagi półciężkiej i walką z Cieszyńskim Księciem. Na swoim Instagramie opublikował jednak wpis, którym potwierdził, że prawdopodobnie tak się jednak nie stanie.

W życiu nie chodzi o wygodę, ale o stawianie sobie wyzwań. Przepraszam, Janie… – napisał Jones.

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie