Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Kolejny były mistrz UFC umniejsza sukces Błachowicza – “Gdy widzisz jego przegrane…”

Opublikowane 29 września 2020, 12:50
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Fot. Jan Błachowicz z mistrzowskim pasem UFC

Daniel Cormier – były mistrz UFC w kategorii półciężkiej i ciężkiej skomentował zwycięstwo Błachowicza na gali UFC 253.

Najpierw Jon Jones kazał sobie podziękować za mistrzowski pas Cieszyńskiego Księcia. Teraz Cormier w programie DC & Helwani pogratulował Polakowi, jednak najwyraźniej nie uznał jego sukcesu i nie szczędzi krytyki Polakowi.

Były zawodnik rozpoczął od stwierdzenia, że najlepszym zawodnikiem kategorii półciężkiej jest Israel Adesanyna, który właśnie obronił mistrzostwo w wadze średniej… Następnie pojawił się temat Jona Jonesa.

To on miał walczyć z Reyesem!To była jego walka, ale oddał pas! Oddał pas i powiedział, że chce walczyć w wadze ciężkiej. A teraz? Może wrócisz? Jak można być tak oderwanym od rzeczywistości! Nie pojmuję tego. Po prostu otwarcie przyznał: nie chcę walczyć z Dominickiem Reyesem, ale wyjdę do Jana Błachowicza. Szaleństwo. – powiedział Cormier [Transkrypcja lowking.pl]

Sprawdź również:

Jon Jones chce podziękowań za zwycięstwo Błachowicza – „Jan i cała Europa powinni…”

Zawodnik wspomniał również o wyzwaniu, jakie Błachowicz rzucił Bonesowi – Na miejscu Joensa robię to!

Powiem to tu i teraz. Jones pokonuje Błachowicza. Jest za wolny. Jest za wolny, żeby to wygrać. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że Jones ma twardą szczękę. Możesz go trafiać. Ja go trafiłem. Wielu z nas go trafiało. Naprawdę potrafi przyjąć cios. Jeśli dojdzie do tej walki, Jones go porozbija, bo Błachowicz jest zbyt wolny – powiedział Cormier.

Słuchajcie, gdybym nadal walczył w 205 funtach albo w ogóle po prostu walczył i powiedziano by mi: „DC, możesz walczyć z Janem Błachowiczem”, prawdopodobnie wyszedłbym do Błachowicza. Bez urazy. Uważam po prostu, że [jego mistrzostwo] jest zaskakujące. Gdy widzisz jego przegrane walki, po prostu sądzisz, że też jesteś w stanie to zrobić. Każdy zawodnik tak sądzi. Jeśli więc jesteś takim gościem jak ja albo Jones, to oczywiście, że uważasz, że możesz go pokonać. Dlatego Jones weźmie tę walkę – dodał były mistrz UFC. 

Źródło: lowking.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO