Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

“Jesteś moją dzi*ką” – Jon Jones ostro o mistrzu UFC

Fot. Jon Jones
Opublikowane 30 września 2020, 22:16
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Fot. Jon Jones

Jon Jones o ile unika walki z Janem Błachowiczem, tak jednoznacznie potwierdza, że chce się bić z mistrzem UFC kategorii średniej – Israelem Adesanyą.

Nigeryjczyk w ostatnim pojedynku obronił mistrzostwo i zdeklasował Paulo Costę. Jakby tego było mało, na koniec postanowił go upokorzyć. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć tutaj:

Israel Adesanya upokarza znokautowanego Paulo Costę [WIDEO]

Costa chce odegrać się na Adesanyi i nazywa go „ludzkim śmieciem” [WIDEO]

Po wygranej Adesanya pochwalić się, że ma za sobą 100 zawodowych starć w sportach walki oraz powiedział – Chciałem po prostu zajebać Jona Jonesa. I zrobię to, ale… – zawodnik dodał, że musi najpierw skonsultować z trenerm przejście do innej kategorii wagowej.

Właśnie do tych słów odniósł się Bones, który nie szczędził krytyki Nigeryjczykowi, wyśmiał go oraz powiedział, że czas na to, żeby w końcu “pokazał, że ma jaja“.

Wchodziłeś do ringu ponad 100 razy, a nadal nie jesteś gotowy? Masz po swojej stronie przewagę młodości i jakieś cztery razy większe doświadczenie. Prawda jest taka, że jesteś już moją dziwką. Kochasz bycie niepokonanym, a widziałeś, co stało się ze wszystkimi innymi. Gdy mnie wspominasz, twoje notowania idą w górę. Jesteś tego świadomy – powiedział Jones [Transkrypcja lowking.pl]

Nie chcesz prawdziwej konfrontacji ze mną, bo nie będą tam stał i bawił się z tobą tylko w kickboxing. Przygotowywałem się na ciężkich, więc teraz dosłownie urwałbym ci rękę – Dodał Bones.

Źródło: lowking.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO