Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

“Trzeba ją zestawić na 100 procent” – Dana White o walce Jona Jonesa z obecnym mistrzem UFC

Fot. Jon Jones
Opublikowane 5 października 2020, 10:22
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Jon Jones

Jon Jones od pewnego czasu atakuje Israela Adesanyę i próbuje przekonać go do walki. Nigeryjczyk twierdzi, że zniszczy Bonesa, jednak wciąż unika pojedynku. 

Po wygranej na UFC 253 Adesanya pochwalił się, że ma za sobą 100 zawodowych starć w sportach walki oraz powiedział – Chciałem po prostu zajebać Jona Jonesa. I zrobię to, ale… – zawodnik dodał, że musi najpierw skonsultować z trenerem przejście do innej kategorii wagowej.

Wchodziłeś do ringu ponad 100 razy, a nadal nie jesteś gotowy? Masz po swojej stronie przewagę młodości i jakieś cztery razy większe doświadczenie. Prawda jest taka, że jesteś już moją dziwką. Kochasz bycie niepokonanym, a widziałeś, co stało się ze wszystkimi innymi. Gdy mnie wspominasz, twoje notowania idą w górę. Jesteś tego świadomy – odpowiedział na słowa Nigeryjczyka Jones.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Israel Adesanya upokarza znokautowanego Paulo Costę [WIDEO]

Nie chcesz prawdziwej konfrontacji ze mną, bo nie będą tam stał i bawił się z tobą tylko w kickboxing. Przygotowywałem się na ciężkich, więc teraz dosłownie urwałbym ci rękę – Dodał.

Głos w sprawie walki zabrał natomiast Dana White, który potwierdził, że takie starcie musi się odbyć – To jest walka, którą trzeba zestawić, na 100 procent. Walka tych dwóch byłaby gigantyczna.

Nie wiem, czy dojdzie teraz do tej walki. Nie zależy to od tego, co ja chcę tylko od tego, czego oni chcą. Adesanya jest mistrzem, naprawdę się rozkręca i widać, że czuje, że tu rządzi. I tak się właśnie zachowuje. Myślę, że chce teraz zwycięzcę walki Whittakera z Cannonierem, a potem zobaczymy, co robić dalej – dodał prezydent UFC.

Źródło: lowking.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO