Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Piotr Szeliga o potencjalnym starciu z Mariuszem Pudzianowskim – “Siadłby mi cios życia i..” [WIDEO]

Fot. Mariusz Pudzianowski / Piotr Szeliga
Opublikowane 6 października 2020, 17:10
przez Lukasz "Magiku"
0
0
3 komentarze
fot. KSW/Piotr Szeliga

Aktualny zawodnik FAME MMA Piotr Szeliga (1-0) jest otwarty na starcie z Mariuszem Pudzianowskim (12-7) i jak twierdzi nie byłby bez szans w potencjalnej walce.

Co ciekawe Piotr Szeliga ma już na swoim koncie młodszego brata Mariusza, Krystiana. W swoim debiucie w MMA w czerwcu na gali FEN 28 zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim i wygrał przez TKO po 2 rundach – rywal nie wyszedł do 3 starcia.

Zobacz również:

Piotr Szeliga po awanturze z „Bestią” – „Sportowiec tak się nie zachowuje, kompletna patologia” [WIDEO]

W rozmowie z MMA.pl na pytanie czy byłby zainteresowany potencjalną walką z Mariuszem Pudzianowski odpowiedział:

“Oczywiście, jak najbardziej. Samo wyjście do klatki z Mariuszem Pudzianowskim to jest już bardzo duży prestiż, więc ja nie widziałbym problemu żeby z nim wyjść, bo tutaj byłoby na pewno więcej zysków jak start.”

Piotr Seliga upatruje swoje szanse z tzw. “lucky shot”, którym mógłby znokautować Pudziana:

“Nóż-widelec siadłby mi strzał życia, gdzieś bym go tam znokautował i wtedy umówmy się wygrałbym życie. A na pewno przegrywając z Mariuszem Pudzianowskim to nie byłaby żadna ujma, więc jak najbardziej gdyby wyszła taka propozycja. Chciałby pomścić Krystiana, to ja nie widzę w tym żadnego problemu.”

Mariusz Pudzianowski ostatni raz był widziany w klatce rok temu i w 2 rundzie na gali KSW 51 przez TKO pokonał Erko Juna. Czy Pudzian będzie chciał pomścić brata? Póki co Piotr Szeliga ma już zaplanowaną walkę z Piotrem Piechowiakiem na gali FAME MMA 8, która odbędzie się 21 listopada.

Na odpowiedź ze strony Mariusza Pudzianowskiego nie trzeba było długo czekać. Były strongman odpowiedział, że jest zainteresowany walką, jednak stawia jeden warunek, który będzie musiał spełnić ten, kto przegra pojedynek.

Całą wypowiedź i warunek jaki postawił Pudzianowski, można znaleźć tutaj – Mariusz Pudzianowski chce walczyć z Piotrem Szeligą. Stawia jednak jeden warunek [WIDEO]

źródło: MMA.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO