Fot. Mariusz Pudzianowski / Piotr Szeliga

Zawodnik FAME MMA Piotr Szeliga (1-0) w rozmowie z portalem „mma.pl” wyznał, że jest otwarty na starcie z Mariuszem Pudzianowskim (12-7) i jak twierdzi nie byłby bez szans w potencjalnej walce.

Zawodnik w swoim debiutowym pojedynku pokonał Krystiana Pudzianowskiego. Teraz liczy na to, że być może uda mu się stanąć do walki z jego bratem.

Oczywiście, jak najbardziej. Samo wyjście do klatki z Mariuszem Pudzianowskim to jest już bardzo duży prestiż, więc ja nie widziałbym problemu, żeby z nim wyjść, bo tutaj byłoby na pewno więcej zysków jak start – powiedział Szeliga.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Pudzianowski powraca do KSW. Zapowiada walkę jeszcze w tym roku

Nóż-widelec siadłby mi strzał życia, gdzieś bym go tam znokautował i wtedy umówmy się wygrałbym życie. A na pewno przegrywając z Mariuszem Pudzianowskim to nie byłaby żadna ujma, więc jak najbardziej gdyby wyszła taka propozycja. Chciałby pomścić Krystiana, to ja nie widzę w tym żadnego problemu – dodał zawodnik. 

Na te słowa odpowiedział Mariusz Pudzianowski. Fighter KSW opublikował na swoim Facebooku nagranie i wyjaśnił, że może stanąć do walki, jednak pod jednym warunkiem – przegrany nie dostanie wynagrodzenia za pojedynek.

Dziennikarza i młodego poniosło ;))))

Cholera dziennikarza i młodego poniosło;)))) a Wy jak to skomentujecie ??? ;))))

Publiée par Mariusz Pudzianowski sur Mardi 6 octobre 2020

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj