czwartek, 18 sierpnia, 2022
Strona głównaSkandaleLewandowski miał być szantażowany na kwotę kilkudziesięciu milionów. Teraz podjął kroki prawne...

Lewandowski miał być szantażowany na kwotę kilkudziesięciu milionów. Teraz podjął kroki prawne wobec jego byłego agenta.

screenshot YouTube / Robert Lewandowski

Robert Lewandowski od ponad roku jest w dużym konflikcie ze swoim byłym agentem, Cezarym Kucharskim. Były agent zawodnika Bayernu miał szantażować Lewandowskiego, że ujawni materiały poświadczające o rzekomym oszukiwaniu niemieckiej skarbówki przez „Lewego”.

Konflikt kapitana naszej reprezentacji z Cezarym Kucharskim był znany nam od jakiegoś czasu. Niedawno dopiero dowiedzieliśmy się, że sprawa przybrała poważnego obrotu. Kucharski kilka tygodni oznajmił, że Lewandowski jest dłużny niemieckiej skarbówce aż 39 milionów złotych. Sztab napastnika Bayernu Monachium wydał oświadczenie, w którym podreśla, iż Lewandowski prowadzi wszystkie swoje rozliczenia podatkowe w pełni legalnie. Byłemu agentowi Lewego zarzucili za to, że „pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków”.

Według informacji „Super Expressu” Kucharski szantażował Roberta na kwotę kilkudziesięciu milionów. Były reprezentant Polski ponoć posiada miateriały, według których Lewy ma oszukiwać niemiecką skarbówkę. Szantaż miał trwać nawet pół roku.

„Informujemy, że w związku z nasilającymi się w ostatnich tygodniach publicznymi atakami Pana Cezarego Kucharskiego wymierzonymi w Roberta Lewandowskiego oraz jego rodzinę, podjęte zostały zdecydowane kroki prawne. Robert Lewandowski wyznaczył prof. Tomasza Siemiątkowskiego jako swojego adwokata, który będzie reprezentował go i jako jedyny udzielał informacji medialnych w tym zakresie. Uprzejmie prosimy o umożliwienie Robertowi Lewandowskiemu skoncentrować się na przygotowaniach do nadchodzących meczów reprezentacji Polski” – przekazała rzecznik prasowa Roberta Lewandowskiego Monika Bondarowicz.

„Super Express” informuje, że sprawa ma trafić do prokuratury w niedługim czasie. – Mogę potwierdzić, że jestem pełnomocnikiem Roberta Lewandowskiego. Sprawa jest bardzo poważna. Na tym etapie mogę stwierdzić tyle, że Rober Lewandowski będzie w tej sprawie współpracował z prokuraturą. To jest dla nas oczywiste – powiedział „SE” prof. Tomasz Siemiątkowski.

Cezary Kucharski ograniczył się do krótkiej wypowiedzi na ten temat: „Nie komentuje publicznie tej sprawy. Proszę pytać o to Roberta Lewandowskiego.”

źródło: sport.se.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Don Diego” porównuje freak fighty z GROMDĄ: „Freaki często tworzą otoczkę...

0
Już 2 września odbędzie się gala GROMDA 10, podczas której dojdzie do pojedynków pomiędzy zwycięzcami wielkich finałów. Do ringu powróci m.in. Mateusz Kubiszyn.