Fot. Sparing Błachowicz – Gołoa

Jan Błachowicz to jeden z najlepszych polskich zawodników MMA. Jako jedyny wraz z Joanną Jędrzejczyk zdobył mistrzowski pas UFC.

Cieszyński Książę jest doświadczonym zawodnikiem, który stoczył 35 pojedynków. Pierwsze zawodowe starcie zaliczył 13 lat temu. Zawodnik po zwycięskim turnieju dołączył do KSW i przed długi czas swojej kariery był związany z tą organizacją.

Ostatnią walkę dla Konfrontacji Sztuk Walki stoczył w 2013 roku. Błachowicz na gali KSW 22 zmierzył się z Goranem Relijiciem. Przygotowując się do obrony mistrzowskiego pasa w wadze półciężkiej, Cieszyński Książę miał okazję sparować z legendą polskiego boksu – Andrzejem Gołotą.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Juras odpowiada hejterom, którzy śmieją się z jego sylwetki – „Nie widziałem komentarza żadnej kobiety. Sami faceci”

„Cieszę się, że można było to zrobić po swojemu, nikogo nie udając” – Błachowicz o zdobyciu pasa UFC

Gdybym się z nim zmierzył na zasadach bokserskich w jego najlepszych czasach i moich najlepszych czasach, to pewnie byłaby szybka piłka z jego strony. Stanąć w ringu z kimś takim to była wtedy dla mnie fajna przygoda. – tak wspomina tamten trening Jan Błachowicz.

Nagranie ze sparingu zostało opublikowane przez KSW. W opisie pod filmem możemy przeczytać – Jednym z etapów przygotowań Jana Błachowicza do gali KSW22 – Pride Time były sparingi bokserskie. Sparingi i to nie byle z kim, bo z samym Andrzejem Gołotą. Zobaczcie, jak Mistrz KSW w wadze półciężkiej wypadł na tle legendy polskiego pięściarstwa wagi ciężkiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj