Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

“Jon Jones uciekł ze strachu przed legendarną polską siłą” – Błachowicz atakuje “Bonesa”

Fot. Jan Błachowicz / Jon Jones
Opublikowane 15 października 2020, 09:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Jan Błachowicz / Jon Jones

Cieszyński Książę kilka dni temu rozmawiał z australijskim radiem “Submission”, gdzie wspomniał m.in. o Jonie Jonesie.

26 września Polak wygrał mistrzowski pas w kategorii półciężkiej. Zaraz po zwycięstwie rzucił wyzwanie Jonesowi. Początkowo wydawał się, że być może jednak przyjmie walkę i zmierzy się z Błachowiczem. Ostatecznie uznał, że do takiego pojedynku nie dojdzie, tłumaczył to tym, że trzeba sobie stawiać wyzwania, a takim właśnie jest jego przejście do dywizji ciężkiej.

Co ciekawe już wcześniej Jones miał wskazywać Polaka jako pretendenta w walce o pas, jednak ostatecznie zmierzył się z Dominickiem Reyesem, który według dużego grona osób pokonał Bonesa na punkty. Walka zakończyła się kontrowersyjnym wynikiem sędziów.

Błachowicz w wywiadzie wspomniał m.in. ciekawą historię z pracy jako ochroniarz w klubie, oraz zmiażdżył Adesanyę, który ogłosił się najlepszym półciężkim na świecie:

Błachowicz wspomina historię z pracy na bramce – „Było nas trzech i biliśmy się z 20 typami” [WIDEO]

Błachowicz wyjaśnia Adesanyę – „Jeśli wybierze mnie w grze na PlayStation, wtedy będzie najlepszym półciężkim” [WIDEO]

Cieszyński Książę swoje słowa skierował również i w stronę Jona Jonesa, uznając, że Amerykanin po prostu się boi i uciekł z dywizji, w której był niepokonany przez wiele lat.

Widzieliście co zrobiłem z Dominickiem. Po prostu uciekł, bo nie chciał ze mną przegrać. Ze strachu przeszedł do kategorii ciężkiej. Po prostu uciekł przed legendarną polską siłą – powiedział Polak o jednym z najlepszych fighterów w historii.

Źródło: Submission Radio

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO