Fot. Sobota

Organizacja FAME opublikowała oficjalny zwiastun nadchodzącej gali. Poznaliśmy kolejne zestawienia i nazwiska nowych zawodników.

Gala oznaczona numerem 8 odbędzie się 21 listopada. Na ten moment znamy 12 nazwisk fighterów, którzy staną do walki w największej organizacji freak-fightów w Polsce. 

Kolejne szczegóły na pierwszej konferencji, która odbędzie się już 18 października.

Na FAME MMA 8 zobaczymy m.in. Sobotę. Co ciekawe w maju tego roku ogłosił on – Kończę z rapem, dopięliście swego. Być może się więcej nie zobaczymy, EssA!

Sobota podjął taką decyzję, kiedy do sieci wypłynęły dokumenty, na których raper potwierdził zeznania tzw. małego świadka koronnego, przez co z kolei kilka osób spotkały problemy prawne. Sobota zaprzeczał takim doniesieniom, jednak niedługo później, kiedy zarówno fani jaki i inni raperzy nastawili się przeciwko niemu, ogłosił zakończenie muzycznej kariery.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Genesis: Michał „Matrix” Królik z Katowic zawalczy na gołe pięści!

Znany z brutalnych nokautów Gracjan Szadziński zawalczy na gołe pięści!

Genesis: Pierwsze tego typu starcie w Polsce! Kobiety zawalczą na gołe pięści.

Jak widać Sobota postanowił skierować się w stronę sportu i podjął wyzwanie, które od dłuższego czasu rzucał mu Filipek.

– Ciężko mi powiedzieć coś na ten temat. Filipek jest ode mnie dużo młodszy i chyba dużo lżejszy. Takie zestawienia chyba po prostu nie mają sensu. Ale to odważna osoba i to się liczy. Kto wie, to zależy od włodarzy i w ogóle – odpowiedział na początku roku zapytany o starcie z Filipem.

Po miesiącu ponownie odniósł się do tego tematu, zapewniając, że nie obawia się walki z raperem Poza tym to Filipek faktycznie – robi się z niego kawał faceta. Nałożył na siebie trochę mięśni, ma pokaźną zbroję. Co z tym dalej, to już będzie zależeć od tego, czy w ogóle podpiszemy jakąś umowę na walkę. Nie będę tutaj dalej debatował, ale mogę wam obiecać, że jestem gotowy nie tylko na Filipka.

Starcie z Sobotą będzie dla Filipa Marcinka trzecią walką w FAME MMA. W debiucie przegrał z Patrykiem Rybą Karasiem, a w drugiej walce pokonał rapera Łukasza Imiełowskiego szerzej znanego jako „Tomb„.

Karta walk gali FAME MMA 8:

Main event: Kacper Blonsky vs. Marcin Dubiel
Co-main event: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs. Marcin „El Testosteron” Najman
Filip „Filipek” Marcinek vs. Michał „Sobota” Sobolewski
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Paweł „Tybori”Tyburski vs. Gabriel „Arab” Al-Sulwi
Piotr „Szeli” Szeliga vs. Piotr „Bestia” Piechowiak

Kolejne trzy zestawienia poznamy najprawdopodobniej już za kilka dni. 

1 KOMENTARZ

  1. Sobota dojedz tego milego pipipka ,filipek chcesz kase zarobic na ludziach z histori ty parowo 😅😅😅dawniej to byl szacun a jak cie spodkam to ram pam pam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj