Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Teofimo Lopez odpowiada na oskarżenia: “Lomachenko nigdy nie dał mi pieniędzy…”

Opublikowane 16 października 2020, 08:06
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Screenshot YouTube / Top Rank

Teofimo Lopez przyznaje, że dostarczyło mu to więcej motywacji, gdy zgodził się na mniejszą wypłatę za sobotnią walkę z Wasylem Łomaczenko.

Lopez wyjaśnił również podczas wywiadu dla BoxingScene.com, że Lomachenko nigdy nie oddał mu części swojej wypłaty. Kilka tygodni temu podano do informacji, że Wasyl Łomaczenko oddał Lopezowi aż 600 tysięcy dolarów, aby sfinalizować walkę tak, żeby odbyła się jeszcze w październiku.

Taką informację podał jako pierwszy Bob Arum, którego firma Top Rank Inc. promuje Lomachenko i Lopeza.

„Nigdy nie dał mi pieniędzy” – powiedział Lopez, który zdementował te plotki po konferencji prasowej w środę wieczorem w MGM Grand Conference Center. „Nie wiem, dlaczego ludzie ciągle to mówią. Myślałem, że wyjaśniłem to dawno temu. To szalone, stary. Nie, stary, ktoś kopie moją dumę, kiedy mówi takie rzeczy. Nigdy nie wezmę wypłaty od kogoś innego. Wiesz co mam na myśli?”

„Zarabiam swoje gówno we właściwy sposób. Więc jeśli mają mi zapłacić, zapłacą mi z dowolnego powodu, jeśli uważają, że to jest tyle, ile jestem wart. Potem zobaczmy, co się stanie. Zobaczmy, jaka będzie moja wartość”.

Kursy bukmacherskie:
Wygrana Vasyla Lomachenko – 1.19
Wygrana Teofimo Lopeza – 3.95

Otwórz konto i obstaw bez ryzyka do 100 zł. W razie przegranej dostaniesz zwrot, który swobodnie wypłacisz. Zarejestruj się tutaj.

Zobacz również: Zobacz 5 spektakularnych nokautów Teofimo Lopeza. Walka z Vasylem Lomaczenko już w weekend. Gdzie oglądać?

Lopez spodziewał się, że otrzyma więcej niż 1,2 miliona dolarów, które początkowo zaoferowano mu za walkę z Lomaczenką. Pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany i wypłaty będą znacznie niższe, wszystko z powodu zablokowania możliwości sprzedaży biletów.

Bob Arum kilka tygodni temu podał informację, że z samej sprzedaży biletów spodziewał się przychodu w wysokości około 1 miliona dolarów, gdyby walka odbyła się zgodnie z planem 30 maja w Madison Square Garden.

Arum miał nadzieję sprzedać komplet biletów na walkę Lomachenko – Lopez. Teraz zamiast około 20 000 fanów, Lomachenko i Lopez będą walczyć przed widownią około 250 osób w MGM Grand Conference Center. Jest to maksymalny poziom dopuszczony przez Komisję Sportową z Newady.

„Wszystko mnie motywuje” – powiedział Lopez. „Zwykle do rozpalenia tego ognia wystarczy jedna rzecz, którą muszę zrobić, aby tam robić to, co robię. Człowieku, w tym obozie mam siedem rzeczy, które rozpaliły mój ogień.”

„Mimo wszystko on i ja powiedzieliśmy, że walka odbędzie się w 2020 roku” – powiedział Lopez. „Nie spodziewaliśmy się, że COVID uderzy tak mocno, a pandemia potrwa tak długo. Ale przynajmniej udało nam się to osiągnąć pod koniec roku”.

Zobacz również: Gdzie oglądać walkę Wasyl Lomachenko – Teofimo Lopez Jr? Transmisja, stream online, karta walk.

Źródło: Boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments