screenshot twitter

Grzegorz Krychowiak zagrał dzisiaj całe 90 minut w meczu przeciwko FK Ufa. Mimo słabej formy zaprezentowanej w meczach naszej reprezntacji, dzisiaj w barwach moskiewskiego Łokomotiwu pokazał się dobrze, i nawet wpisał się na listę strzelców.

Dzisiaj (sobota) Łokomotiw Moskwa podjął u siebie FK Ufa. Przyjezdni mają za sobą słaby start sezonu – na trzy ostatnie spotkania w ramach Premjer-Ligi przegrali dwa i zremisowali jedno. Przez to znajdują się aktualnie na przedostatnim miejscu w tabeli.

Klub Krychowiaka za to dobrze radzi sobie w tym sezonie. Po wygranej z Ufa zajmują trzecie miejsce w tabeli, z 21 punktami. Niemałą zasługę w tym ma sam reprezentant Polski, który w tym sezonie w lidze rozegrał osiem meczów.

W meczu z Ufą polski zawodonik grał na środku pomocy. Do bramki trafił w 67. minucie po asyście kabowerdeńskiego piłkarza, Ze Luisa. Bramka została zdobyta przy znacznej pomocy bramkarza drużyny przeciwnej, ale i tak należy pochwalić gracza Łokomotiwu za naciskanie przeciwnika. Mecz zakończył sie wynikiem jeden-zero dla Łokomotiwu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj