Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Amadeusz Ferrari przyłapany na kłamstwie? Nie walczył ze złamaną czaszką! Właściciele FAME MMA wyjaśniają. [WIDEO]

Opublikowane 18 października 2020, 20:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Amadeusz "Ferrari" Roślik FAME MMA 8
fot. FAME MMA / Screenshot

W niedzielę odbyła się pierwsza konferencja przed nachodzącą galą FAME MMA 8. Kilka dni temu organizacja udostępniła oficjalny zwiastun, w którym poznaliśmy kolejne zestawienia i nazwiska nowych zawodników. Gala FAME MMA 8 zaplanowana jest na 21 listopada. W mediach społecznościowych głośno zrobiło się za sprawą tego, że w federacji zadebiutuje kontrowersyjny raper – Sobota.

Kilka miesięcy temu raper oznajmił, że znika ze świata mediów i kończy z rapem. Sytuacja była spowodowana faktem, że do sieci wypłynęły dokumenty. Sobota miał potwierdzić zeznania tzw. małego świadka koronnego. Raper zaprzeczał takim doniesieniom, jednak praktycznie całe środowisko hip-hopowe krytycznie wypowiedziało się na temat sytuacji Soboty. Spekulowano, że raper zawalczy z Jongmenem – tak się jednak nie stanie. Jego przeciwnikiem będzie “Filipek”.

Na swoim Instagramie Sobota powiedział w jednej z relacji – “Co do Filipka zadajecie pytania – czy jesteśmy wrogami. Otóż nie, praktycznie w ogóle się nie znamy, ale zaznajamiać się nie będziemy, bo mamy się napierd****ć, to nie będziemy się kumplować nagle. Póki między nami nie ma żadnych chu***wości.” – zaznaczył raper.

Będzie to trzecia walka dla Filipa Marciniaka w federacji FAME MMA. W debiucie przegrał z Patrykiem “Ryba” Karasiem, a w drugiej pokonał rapera Łukasza “Tomb” Imiełowskiego.

W co-main evencie gali FAME MMA 8 zawalczy Marcin “El Testosteron” Najman, który ma sporo do wyjaśnienia z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Amadeusz Ferrari okłamał swoich fanów?

Na pierwszej konferencji jeden z włodarzy FAME MMA – Boxdel poruszył temat ostatniej wypowiedzi Amadeusza “Ferrariego” Roślika, który po znokautowaniu Adriana Polaka przyznał się do oszustwa. “Ferarri” miał walczyć ze złamaną czaszką – “Wyszedłem ze złamaną czaszką w trzech miejscach… Policja mi połamała czaszkę, uderzając moją głową o ścianę podczas jakiejś tam awantury. I ogólnie sądzę się z nimi” – mówił zaraz po walce Ferrari. W jednym z wywiadów za kulisami gali powiedział – Postanowiłem nie mówić o tym. Wpadłem w depresję. Tknęło mnie w rozpaczy. Poczułem w głębi, że jestem wojownikiem i najwyżej umrę. Czułem się, że idę na ścięcie. Podjąłem to ryzyko. Lekarz mi zabronił trenować.

“Boxdel” wyjaśnia Ferrariego

“Ferarri” zapowiadał, że udostępni do sieci wyniki badań, które wskazują na to, że jego czaszka została złamana. Nie zrobił tego. Jeden z użytkowników Instagrama wypomniał mu, że miał w sieci zamieścić zdjęcia. “Ferrari” odpowiedział, że włodarze organizacji FAME MMA zabronili mu udostępniać tego typu materiały. “Boxdel” poruszył ten temat wyjawiając, że “Ferarri” dopuścił się kłamstwa.

Karta walk gali FAME MMA 8:

Walka wieczoru:
Kacper Blonsky
vs. Marcin Dubiel

Co-main event:

Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński vs. Marcin ”El Testosteron” Najman

Pozostałe walki:

Filip ”Filipek” Marcinek vs. Michał ”Sobota” Sobolewski
Amadeusz ”Ferrari” Roślik vs. Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Paweł ”Tybori” Tyburski vs. Gabriel ”Arab” Al-Sulwi
Piotr ”Szeli” Szeliga vs. Piotr ”Bestia” Piechowiak        
Piotr Pająk vs. Alan ”Alanik” Kwieciński
Kamila Smogulecka ”Zusje” vs. Dagmara Szewczyk
Karolina Brzuszczyńska vs. TBA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO