Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Jürgen Klopp wspiera Van Dijka po przeraźliwej kontuzji. “Będziemy czekać, jak dobra żona na męża, który trafił do więzienia”

screenshot twitter/ Virgil Van Dijk
Opublikowane 19 października 2020, 23:30
przez Kuba Olas
0
0
Brak komentarzy
Jürgen Klopp wspiera Van Dijka po przeraźliwej kontuzji. "Będziemy czekać, jak dobra żona na męża, który trafił do więzienia"
screenshot twitter/ Virgil Van Dijk

Derbowy mecz z Evertonem okazał się bardzo pechowy dla zawodnika Liverpoolu – Virgil Van Dijk po zderzeniu się z Jordanem Pickfordem, zerwał więzadła krzyżowe. Teraz czeka go kilka miesięcy przerwy w grze.

Podczas derbowego pojedynku Liverpool – Everton doszło do niechchianej sytuacji. W 11. minucie doszło do starcia Van Dijka z bramkarzem Evertonu, Jordanem Pickfordem. W wyniku tego holenderski obrońca zerwał więzadła krzyżowe.

Trener Van Dijka, znany szkoleniowiec “The Reds” Jürgen Klopp wsparł swojego zawodnika ciepłymi słowami.

“Jeszcze nie wszystko jest jasne. W tym momencie nie chcemy ustalać żadnych ram czasowych, kiedy on miałby do nas wrócić. Każdy gracz jest bowiem inny i nie wiadomo, jak długo potrwa rekonwalescencja. Fakty są jednak takie, że prędko do nas nie wróci” – powiedział.

“Cała procedura leczenia zaraz się zacznie, ale oczywiście jesteśmy z nim w stałym kontakcie. Ma on nasze wsparcie. Będziemy na niego czekać tak, jak dobra żona czeka na męża, która z jakiegoś powodu trafił do więzienia. Ma nasze słowo” – zakończył niemiecki szkoleniowiec.

źródło: transfery.info.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments