Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

“Po co? Pokonałem go. Zrobiłem wszystko co musiałem” – Lopez nie chce rewanżu z Łomaczenko

Opublikowane 19 października 2020, 09:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Teofimo Lopez po zwycięstwie z Łomaczenko
Fot. Teofimo Lopez

23-letni Teofimo Lopez pokonał w Las Vegas Wasyla Łomaczenko i został najmłodszym pięściarzem z pełną unifikacją kategorii lekkiej.

Dla Łomaczenko była to pierwsza porażka od 6 lat. Ukrainiec po 12-rundowej walce przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Pięściarz nie zgodził się jednak z takim werdyktem.

Myślę, że w pierwszej połowie walki Lopez wygrał więcej rund ode mnie, ale w drugiej połowie przejąłem kontrolę i byłem dużo lepszy. Chcę wrócić do domu i na spokojnie obejrzeć walkę, nie chcę teraz szerzej komentować. Na pewno nie zgadzam się z kartami punktowymi. W tej chwili myślę, że wygrałem, podczas walki myślałem, że wygrywam, ale wynik jest wynikiem, muszę ten pojedynek jeszcze raz zobaczyć – powiedział zawodnik. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Genesis: Marcin Różalski opowiedział o nielegalnych walkach na gołe pięści i poważnym wypadku.

Na konferencji po gali Lopez został zapytany o ewentualny rewanż z Ukraińcem.

Po co? Po co? Wygrałem z nim i zrobiłem wszystko, co musiałem, żeby z nim wygrać. Jeśli w ogóle do tego dojdzie, to będzie to samo. Nie było w umowie klauzuli o rewanżu z jakiegoś powodu. Nie dali mi jej z jakiegoś powodu – powiedział Lopez.

I dali mi kontrakt na boku, mówiąc coś w stylu “Jeśli przegrasz, to jest to, co dostaniesz na kolejne walki”. Tak jakby liczyli na to, że przegram – dodał nowy mistrz wagi lekkiej.

Źródło: boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments