Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Śmierć w trakcie walki. Nie żyje młody zapaśnik. Upadł na ziemię po otrzymaniu dwóch ciosów. [WIDEO]

Opublikowane 19 października 2020, 15:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Luis Angel Salazar

Luis Angel Salazar, który walczył pod pseudonimem “Powietrzny Książę” upadł na ziemię po otrzymaniu dwóch uderzeń w klatkę piersiową na gali wrestlingu. Jego przeciwnik Redimido był niczego nieświadomy i podbiegł do niego, by zadać kolejny cios.

Rywal 26-latka i sędzia praktycznie od razu zdali sobie sprawę, że coś jest nie tak. Po kilku sekundach zaczęto rozpaczliwie wzywać pomoc medyczną. Trzeci zapaśnik myślał, że jest to jedna z części występu. Wszedł między liny i z rozpędu kopnął jednego z zawodników. Wydarzenie miało miejsce w sobotę na stadionie San Juan Pantitlan Arena na obrzeżach Mexico City.

Pierwsze doniesienia wskazywały na to, że Luis Angel doznał ataku serca. Dzisiaj specjalistyczna witryna poświęcona wrestlingowi – maslucha.com poinformowała, że zawodnik ​​zmarł w szpitalu naprzeciwko areny po pęknięciu tętniaka mózgu.

Fani szybko zareagowali w mediach społecznościowych na wiadomość o śmierci zawodnika. “Niech Bóg da Ci wieczny odpoczynek.”, “Modlę się, aby Bóg przyjął Cię z miłością.”, prezenter Ricardo Rodriguez napisał – “Zawsze ryzykujemy życiem, kiedy wychodzimy do ringu.”

„Niestety młody człowiek stracił życie. Nie znałem go osobiście, ale wiem, że wśród ludzi miał bardzo dobrą opinię. Spoczywaj w pokoju Principe Aereo ”.

Luis Angel to zapaśnik, a zarazem student księgowości. Za naukę płacił pieniędzmi, które zarabiał na wrestlingu. Na kilka godzin przed tragedią opublikował wideo w mediach społecznościowych, na którym widzimy jego babcie gotującą obiad. Na nagraniu powiedział – “Kocham Cię, babciu”. Przyjaciele opisywali go jako osobę „żyjącą w czystości”, która nie miała żadnych wad.

W swoim ostatnim wywiadzie mówił o swojej miłości do zapasów, mówiąc: „Przyniosło mi to doświadczenia, które zapamiętam do końca życia.

WYKUP DOSTĘP PPV DO GALI GENESIS

„Urodziłem się w dzielnicy robotniczej, a ostatnio po raz pierwszy podróżowałem samolotem. To było moje marzenie, odkąd byłem dzieckiem i widziałem samoloty na niebie, a w tym roku się spełniło.

„Inne rzeczy, które mi przyniosły, to poznanie miejsc w moim kraju, których nigdy wcześniej nie odwiedziłbym, oraz przyjaźnie z kolegami, którzy pasjonują się tym samym co ja”. – mówił Luis Angel. Miejscowi fani, jak i miłośnicy sportu na całym świecie są poruszeni tragedią, która wydarzyła się w sobotę.

DOSTĘP DO GALI GENESIS: RÓŻALSKI vs. BARNETT:

Genesis: Pełna karta walk. Gdzie oglądać? Marcin Różalski, Bakocevic, Szadziński, Batra

Źródło: The Sun

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments