Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

„Tym, kim jesteś, czyni cię to, co robisz w obliczu niepowodzenia” – Borys Mańkowski skomentował debiut Gamrota

Opublikowane 19 października 2020, 11:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Mańkowski skomentował debiut Gamrota
Fot. Mateusz Gamrot, Bartosz Jezierski, Arkadiusz Kordus, Borys Mańkowski

W miniony weekend Mateusz Gamrot zadebiutował w największej organizacji MMA na świecie. Niestety nie była to wymarzona walka Polaka. 

Starcie Gamera Guramem Kutateladze zamykało kartę wstępną na gali UFC Fight Island. Pojedynek został uznany za najlepszą walkę wieczoru, a zawodnicy zostali nagrodzeni bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów. 

Zawodnicy stoczyli zaciętą walkę. Ostatecznie po kontrowersyjnej decyzji, sędziowie zdecydowali, że to Gruzin był lepszy. Mimo to sam zwycięzca nie zgodził się z werdyktem i przyznał, że wygrać powinien Mateusz Gamrota. Głos zabrało także wielu sportowców oraz osób związanych ze środowiskiem MMA. 

Gamer krótko po walce wspomniał natomiast, że nie zamierza się załamywać, będzie ćwiczyć jeszcze ciężej i wróci silniejszy – Dwa kroki w tył, pięć do przodu – powiedział Gamrot.

Walka zakończyła się porażka Polaka, jednak i tak dostał on wiele gratulacji i słów wsparcia od innych zawodników. Debiut Gamera skomentował m.in. jego przyjaciel Borys Mańkowski, który wraz z nim przyjechał na galę do Abu Zabi. 

„Tym kim jesteś, czyni cię to, co robisz w obliczu niepowodzenia” Głowa i piąchy do góry – tak robimy to MY i GAMER wróci z podwójną mocą, nie pozostawiając „roboty” sędziom ?? – napisał na Instagramie Mańkowski.

https://www.instagram.com/p/CGfFOF_le9s/?utm_source=ig_web_copy_link

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO