fot. Bartosz Batra / Genesis
fot. Bartosz Batra / Genesis

Bartosz Batra intensywnie przygotowuje się do swojej walki na gołe pięści i łokcie w organizacji Genesis. Wczoraj publikowaliśmy przygotowania Michała „Matrixa” Królika, który będzie rywalem Bartosza. Batra to utytułowany wojownik, zawodnik kick-boxingu, boksu tajskiego i taekwondo. W swojej karierze ma liczne osiągnięcia w tym między innymi brązowy medal mistrzostw świata, jest dwukrotnym wicemistrzem Europy oraz czterokrotnym mistrzem Polski w taekwondo. W 2010 zdobył srebrny, a w 2012 roku złoty medal Pucharu świata organizacji WAKO. Batra zdradził, że w jego narożniku stanie Tomasz Sarara, Mariusz Cieśliński oraz Robert Krasoń.

Genesis: Pełna karta walk. Gdzie oglądać? Marcin Różalski, Bakocevic, Szadziński, Batra

Bartosz Batra w jednym z wywiadów zdradził, że kontrakt podpisał na jedną walkę. W rozmowie ze sporty-walki.org wypowiedział się o swoim rywalu, którym jest doświadczony Michał „Matrix” Królik. „Lepiej późno niż wcale. Z Michałem dobrze się znamy, mieliśmy okazję trenować ze sobą kilka razy. Ja nie podchodzę do tego, że to jest jakaś chuligańska formuła walki. Dla mnie walka na gołe pięści i łokcie to sportowa formuła, to sportowy pojedynek ze sportowym rywalem, który jest bardzo dobry. To będą trochę szachy. Wiesz jak to jest – jak snajper strzela to odsłania swoją pozycję i zaczyna się stara dobra uliczna strzelanina. Na początku może będzie trochę snajperki ale później to będzie normalna solówka.” Następnie Batra zaznaczył – „Będziemy się napier***ać”

Genesis: Znamy cenę za dostęp do transmisji PPV! Gdzie oglądać walkę Marcina Różalskiego?

Gala Genesis odbędzie się już w piątek – początek transmisji o godzinie 20:00. Pojedynek Bartosza Batry z Michałem „Matrix” Królikiem będzie co-main eventem.

WYKUP DOSTĘP PPV DO GALI GENESIS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj